Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, tényleg olyan nagyon...

Anyukák, tényleg olyan nagyon nehéz Anyának lenni? Nekem nincs gyermekem sajnos, így nem tudom, de minden barátnőm folyamatosan panaszkodik, hogy mennyire nehéz és fárasztó az élete gyerekkel. Számomra így elgondolkodtató, hogy bánjam-e, hogy nincs.

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 13:14
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

39, teljesen igazad van! Viszont érdekes, hogy van ismerősöm, akinek nagyon, nagyon jó gyereke van,egy gondoskodó férj és apa mellett, mégis jobban kiborul, mint akinek mondjuk 2 végtelenül eleven fia van.

Persze, mind különbözőek vagyunk, más terhet bírunk el.


Azért remélem, idővel megtapasztalhatom magam is. :)


40. Az orvosokról inkább nem is írok semmit, mert jót nem tudnék... :(

2021. okt. 19. 14:43
 42/44 anonim válasza:
100%

Hàt.. én sérült gyerekekkel dolgoztam. Egy csoportban 15 gyerkőccel.. egyébként imádtam.. de

ezerszer könnyebb itthon az enyémekkel, mint annó a munkában.a munkámhoz képest ez wellness. Viszonylag kipihent vagyok (6-7órát tudok aludni, munka mellett nem mindig sikerült) és nagyon szeretek itthon lenni velük.

2021. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

40,

Nekem mondták ezt a betegségem miatt. Az akkori párommal nem azt éreztem, hogy nem szeretnék babát később sem, végül kicsit később szétmentünk... jól éreztem, hogy nincs jövőnk és most őszinte leszek:

Ha babát vártam volna tőle úgy érzem, hogy nem tudtam volna ilyen magas szinten megélni az anyaságot és ennyire szeretni a babámat.

Minden okkal történik.

Szóval orvosilag a gyógymód akkoriban nekem a hormon + baba lett volna. De kegyetlenség egy olyan alapra babát vállalni, ami nagyon ingatag, csak azért hogy nekem jobb legyen ( átmenetileg)Ezzel a döntéssel hatalmasat kockáztattam az orvosok szerint.

A hormonkezelést sem fogadtam el, és hiszem azt, hogy ezért fogant meg a pici, mert akkoriban nem hagytam ezeket a beavatkozásokat.



Kedves kérdező: tudunk beszélni privátban?

2021. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy csomó mindenre mindják, hogy a szülés a megoldás, de ha valaki érti, milyen komoly dolog a gyerekvállalás, az nem ajánlgatja orrba-szájba mindenkinek. Nagyon gáz, hogy orvosok annyira lusták, hogy normális gyógymódok helyett olyat tanácsolnak, hogy valaki szüljön.
2021. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!