Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A te szüleid vettek neked...

A te szüleid vettek neked házat/lakást?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy szerinted mennyire "illik" összespórolni egy szülőnek a gyereke lakására/házára való összeget, mennyire várható el a gyerek részére való lakásvásárlás a szülőktől.

2021. okt. 25. 02:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 paradicsom31 ***** válasza:
80%

Nem, nem is telt volna rá. Kölcsönt adtak (1 milliót), de annak már nagy részét vissza is fizettük. Még egy kicsi van hátra.

Annyiban tudtak még segíteni, hogy amikor még felújítottuk a házunkat (mindent mi csináltunk, kivéve a villanyt), addig itt lakhattunk párom szüleinél, én is ide költöztem az albérletemből. Így többet tudtunk félretenni.

2021. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekik sincs már, de amikor volt, akkor is csak egy istenháta mögötti falusi régi ház volt, ahol éltünk. Jó lehet olyan családba születni, ahol anyagilag jobb helyzetben vannak a szülők. Sajnos nekem így albérletet kell fizeznem és sosem lesz egy garzonom sem. :(
2021. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!