Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg apának, hogy...

Hogy mondjam meg apának, hogy kéne betét?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de tényleg nem tudom hogy mondjam el ezt neki, elvégre ő nem tudja milyen ez... :/ Apukámnál vagyok, és nem hoztam betétet magammal, pedig kellett volna mert tudtam, hogy nemsokára meg kell jönnie .. és tessék, ma meg is jött.. Apukám még alszik, 2 db van nálam, amit egyszer itt hagytam, de az nem lesz sokáig elég és nem tudom mit tegyek...Hasam is fáj és gyógyszer is kéne... légyszi segítsetek hogy mondjam el apának?..:(

2022. jan. 11. 07:50
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
83%
2022-ben ennyire ciki elmondani egy apának, hogy a kamaszodó lányának megjött? Ne már!
2022. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerösöm még a saját anyjának sem mondja el 17 évesen, mert ilyenröl nem lehet beszélni a családban - ILYEN is van 2022-ben is!
2022. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanúgy, ahogy elmondod ha hasmenésed van. Kinyitod a szád, és a megfelelö hangsort képezve információt közölsz, amit ö a hangok érzékelésére kialakult fülével érzékel, majd az agyába küldött információt feldolgozva pénztárcakinyitó mozdulatok elvégzésére utasítja mellsö végtagjait.
2022. jan. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező, miért nem mész haza érte? Ha iskolába jársz, akkor az nyilván elérhető távolság mindkét szülőtől...
2022. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
14-es, anyukám másik városban lakik,bejárós vagyok onnan, és ezen a héten pedig nincs iskola, korona miatt karanténba raktak, de már apával megbeszéltem és elmegyünk, holnap pedig hazamegyek ha lesz elég mennyiség nálam :)
2022. jan. 11. 08:33
 16/55 anonim ***** válasza:
92%
Odamész, és mondod neki, hogy kellemetlennek érzed, de muszáj szólnod, hogy szükséged van betétre és görcsoldóra, mert megjött a menstruációd. Felnőtt ember apukád, meg fogja érteni, hiszen anyukád is menstruált, gondolom vett neki anno betétet is és fájdalomcsillapítót is. Vagy hívd fel anyukádat, hogy szóljon apukádnak hogy vegyen neked betétet és fájdalom csillapítót.
2022. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
81%
11# turbógyakoris vagy . DE üdv a való világban. a tini többsége inkább ilyen.
2022. jan. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudja milyen, de abban biztos lehetsz, hogy tudja, hogy mi az. Lehet meg orulni is fog!

"Apa, elfelejtettem betetet hozni es a hasam is faj."

Nem kell errol orakat beszelgetni!

2022. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
14%
15: Szerintem ha 16 éves lennél, akkor egyszerűen kérnél pénzt személyes szükségletekre és nem együtt mennétek vásárolni.
2022. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, úgy látom megoldódott a helyzeted, de hadd adjak egy tanácsot: férfit sose kérj arra, hogy vegyen betétet! El fogja rontani! Amikor megkértem a férjemet, szegénykém hazaállított lelkesen egy csomag tisztasági betéttel...na azzal aztán sokra mentem. :)))) Annyira cukik, de ha megfelelő betétet akarsz, te vedd meg.
2022. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!