Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg apának, hogy...

Hogy mondjam meg apának, hogy kéne betét?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de tényleg nem tudom hogy mondjam el ezt neki, elvégre ő nem tudja milyen ez... :/ Apukámnál vagyok, és nem hoztam betétet magammal, pedig kellett volna mert tudtam, hogy nemsokára meg kell jönnie .. és tessék, ma meg is jött.. Apukám még alszik, 2 db van nálam, amit egyszer itt hagytam, de az nem lesz sokáig elég és nem tudom mit tegyek...Hasam is fáj és gyógyszer is kéne... légyszi segítsetek hogy mondjam el apának?..:(

2022. jan. 11. 07:50
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
90%
"15: Szerintem ha 16 éves lennél, akkor egyszerűen kérnél pénzt személyes szükségletekre és nem együtt mennétek vásárolni." Ez tök hülyeség. 16 évesen is együtt mentünk nagybevásárolni, amikor is mindent megvettünk, ami szükséges. Miért kellene külön mennie?
2022. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
27%

Igen igaz amit irt az egyik valaszolo hogy ha betetet akarsz venni te vedd meg :D

Paromat egyszer megkertem es o is tisztasagit hozott de tamponnal megoldottam bar utalom de szukseg torvenyt bont

2022. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
64%

#11: én is csak fogom a fejemet.....


Nyilván tudja az apa, hogy egy 16éves lány már menstruál.... Mi ebben a ciki...?? Épp olyan természetes, mint hogy a papának reggeli merevedése van... :-D Élettani jelenség.


Kérdező, szerintem alaposan túlparázod a helyzetet.

2022. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
82%

"elvégre ő nem tudja milyen ez... "



Hogy a fenébe ne tudná...??? szeirnted nem járt iskolába...? Volt neki felesége is, ha nem tévedek - az anyád! Szerinted soha nem vette észre, hogy az anyád havonta pár napig nem szexel vele, vagy hogy a wc-ben/fürdőben sose vette észre a betét- és tamponcsomagokat...???


Komolyan mondom, 16 éves létedre ez elég szörnyű....

2022. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
68%

#17: elképesztő egyébként....

fűvel-fával simán szexelnek már 15 évesen, de a mensiről nem képesek kommunikálni a szülőkkel...???


Agyrém!

2022. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
91%
Vagy az is lehet, hogy a kérdező 12-13 éves, csak a szabályzat miatt mondja, hogy 16...
2022. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is 12-13 a kérdező, 16 évesen azért már nem ilyen szinten van az ember, meg már nem cikik ezek a dolgok.

Azt meg meglepődve látom hogy többen is írták hogy férfira ilyet nem szabad bízni.

Miért, a férfi retardált lény?

Én soha nem hozattam a párommal ilyesmit, de egyszer pont nála voltam amikor megjött és említettem hogy remélem ki fog tartani az a mennyiség ami nálam van. Nagy meglepetésemre még aznap este betéttel állított haza. Munka után bement a boltba és vett, kérés nélkül. Pont olyat amilyet használok. Van neki szeme, ránézett a zacskóra gondolom, elolvasta a márkajelzést és megjegyezte a színét, és tádáá, megugrotta ezt a végtelenül bonyolult feladatot.

2022. jan. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
36%

25-ös: "fűvel-fával simán szexelnek már 15 évesen, de a mensiről nem képesek kommunikálni a szülőkkel...???"

Szerinted aki ennyi idősen szexel - habár a többség még nem és föleg nem fűvel-fával - meg aki gátlásos ezzel a témával kapcsolatosan, azok ugyanazok?

Ennyire nem lehetsz ostoba!

2022. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
17%
Anno nekem mondtak anyamek milyen gyamoltalan vagyok... na meg lehet nezni a mostani 16 eveseket, egy menstruaciorol nem kommunikalni.
2022. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudnak kommunikalni*
2022. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!