Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg apának, hogy...

Hogy mondjam meg apának, hogy kéne betét?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de tényleg nem tudom hogy mondjam el ezt neki, elvégre ő nem tudja milyen ez... :/ Apukámnál vagyok, és nem hoztam betétet magammal, pedig kellett volna mert tudtam, hogy nemsokára meg kell jönnie .. és tessék, ma meg is jött.. Apukám még alszik, 2 db van nálam, amit egyszer itt hagytam, de az nem lesz sokáig elég és nem tudom mit tegyek...Hasam is fáj és gyógyszer is kéne... légyszi segítsetek hogy mondjam el apának?..:(

2022. jan. 11. 07:50
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
93%
Hogy a viharba ne tudná, hogy milyen ez? Aki látott már nőt közelről az tudja, hogy szoktak menstruálni. Nekem is van feleségem, ha szól hogy vegyek neki tampont/betétet akkor megveszem. Megmutatod milyen kell és megveszi. Plusz kérsz fájdalomcsillapítót.
2022. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
37%

16 évesen de, pont ilyen cikinek érzi az ember. Én már attól halál zavarba jöttem, ha férfi volt a pénztáros a tescoban, mikor betétet vettem, hát azt taperolja, amit én használni fogok!

Nem most voltam tini, de erre azért emlékszik az ember. Szomorú, ha az itteni válaszolók ennyire elfelejtették már, milyen is ez.


(Elvált szülők gyerekeként meg pláne, nincs ott apuka minden hónapban, hogy csokit dobáljon, amitől természetesnek venné az ember lánya.)

2022. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
88%
16 évesen azért sejthetnéd, hogy apukád tisztában van vele, hogy mi az a menstruáció. Elmondod és kész. Annyi, hogy ha ő megy érte, szerintem mutass képet, hogy pontosan mit kérsz, mert ebben nem mindig ügyesek. A férjem nekem pl. simán hozott tisztasági betétet, hiába magyaráztam el előtte, hogy mi kell. A kép a biztos. De ha kihúzod 2-vel, míg felébred, akkor kérj pénzt és menj el te.
2022. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
86%

32: és csak ettől paráztál, vagy eleve ilyen továbbgondolós-parázós természetű vagy...??


Én kb. 30-40 éve voltam tini, soha eszembe nem jutott volna, hogy egy betét- vagy tamponvásárlás miatt mások mit gondolhatnak....

2022. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem számoltat el forintra pontosan, akkor mondhatod, hogy lemész a boltba veszel valami rágcsálni valót meg ezt azt pl.
2022. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
66%
35: de mi a fenéért kéne titkolóznia...??? Nem kábítószert akar vásárolni, hanem kb. a wc-papírral egyenértékű, teljesen normális felhasználású, hétköznapi kelléket!
2022. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
61%

#36

ne foglalkozz vele, gyermeki tanácsok gyerekektöl gyerekeknek.

Egyébként igazad van, nem kell ilyesmit titkolni a szülök elöl.

2022. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok gyermeteg, a kérdező nem akarta elmondani, erre írtam hogy nem biztos hogy el kell mondani hogy konkrétan betetert megy.

Ha már fórumosat játszunk egy kerdezos oldalon és azt piszkáljuk aki a kérdezőnek felelt, ugyebár, a nagy okos “felnőttek”. 😀

2022. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is döbbenetes férfiként, hogy 16 évesen (de akár 12-13 évesen) erről ciki beszélni négyszemközt az apjával.

Hisz az is hozzátartozhat mindehhez, hogy aznap rosszul van, görcsöl a hasa, nem akar kimozdulni, programot csinálni, hanem csak otthon üldögélne és teát iszogatna. És ezt is el kell mondani, hogy nem a konkrét programmal van baja, meg nem az apjával, aki szeretettel hívja rá, de nem is beteg, hogy orvosnak telefonáljanak.


Más.


OFF


15-ös kommentedben azt írtad, kérdező, hogy azért nincs iskola, mert karanténba raktak.

Hm, ha karanténban vagy, akkor nem a lakóhelyeden kéne lenned, vagyis anyukádnál? És pláne tilos lenne ide-oda utazgatnod szüleid között, meg boltba járkálnod!

Ill. ha az egész osztály karanténban van, akkor nincs online oktatás?

2022. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
71%

"Apu, adj egy kis pénzt!"

"Mire kell?"

"Betétre és fájdalomcsillapítóra."

"Tessék."

"Köszönöm."

2022. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!