Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg apának, hogy...

Hogy mondjam meg apának, hogy kéne betét?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de tényleg nem tudom hogy mondjam el ezt neki, elvégre ő nem tudja milyen ez... :/ Apukámnál vagyok, és nem hoztam betétet magammal, pedig kellett volna mert tudtam, hogy nemsokára meg kell jönnie .. és tessék, ma meg is jött.. Apukám még alszik, 2 db van nálam, amit egyszer itt hagytam, de az nem lesz sokáig elég és nem tudom mit tegyek...Hasam is fáj és gyógyszer is kéne... légyszi segítsetek hogy mondjam el apának?..:(

2022. jan. 11. 07:50
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

#50

Semmi szexualitással kapcsolatos témáról nem beszélhetnek.


A menstruációról meg elég nehéz beszélni anélkül, hogy a szexualitást ne említenék.


Bár anno a mi biosztanárunk is megoldotta... Pironkodva elmondta, hogy a lányok véreznek, olyankor használjanak betétet.

Az osztályából egy lány pedig a tanév végén szült...

2022. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
95%
51: hozzánk jött orvosnő általános 8-ban felvilágosítást tartani... Persze addigra már mindenki tisztában volt mindennel. :-D
2022. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
96%

Én a 33-as választ írtam, és szeretnék elnézést kérni, mert átgondoltam, és sajnos tényleg vannak olyan apák, akiknek ilyet nem szívesen mondd el egy gyerek. Hálisten a válaszolók többségének nem ez a természetes, de végig gondolva én azért ismerek olyan apákat akiknél csak kötelezőből van a gyerek és ennél sokkal egyszerűbb kérdést sem lehet feltenni neki.

Kérdező, remélem csak te vagy "túl tini" és egyébként kedves, megértő apukád van. Ha nem így van, nagyon sajnálom, de ess túl rajta, mondd el neki, és legközelebb készülj pakkal, hogy ne legyen ilyen gond.

2022. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
19%

16 évesen ennyire... életképtelen vagy?


Szerinted édesapád nem tudja, mi az a menzesz, és szűznemzéssel fogantál, vagy mi?

2022. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg felesleges elmondani, hogy mire kell a pénz. Azt mondod, hogy például venni szeretnél valamilyen kaját. Csak nem fogja apukád pontosan megszámolni és visszakérni a maradék pénzt.

Egyébként meg miért kellene bárkinek is valamelyik családtagját küldenie a boltba? Mindenki meg tudja venni magának, ami kell neki. Mások is vesznek betétet, WC-papírt, de még óvszert is. A boltba lemenni nem szégyen érte, de nagy dobra verni és direkt elmesélni a családtagoknak nem kell.

Én sem mondom el senkinek, ha menstruálok, meg azt sem, ha vécére megyek. Felesleges és rajtam kívül nem tartozik senkire.

2022. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!