Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21/42-es kapcsolatról hogy...

21/42-es kapcsolatról hogy beszéljek itthon? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem kérem a kommenteket, hogy majd pelenkázhatom, hamarabb fog meghalni, mint én, stb.


Tudom, hogy nem együtt fogunk megöregedni, hogy sosem lesznek gyerekeink, hogy valószínűleg lesz pár szép, boldog évünk együtt, aztán külön megy tovább az életünk.

Igaz, hogy 42 éves, de egyáltalán ne egy szandálzoknis, mai technikához egyáltalán nem értő férfit képzeljetek el, aki elhagyta magát már teljesen... Szeretek vele lenni, a családomnak is feltűnt ez, vagyis hogy van valakim. Finoman érdeklődnek, és valahol azért szeretném, hogy ismerjék, de valljuk be, nem éppen könnyű a helyzetem ilyen korkülönbség mellett.

De már szinte együtt élünk, sokat is utazunk együtt, olyankor meg anyukám aggódik pluszba, nehogy baj legyen...



2022. febr. 14. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
34%
láttam, meg a csitriket is, akiknek imponál az apjuk korú bankszámlája. Igazából jó üzlet, a faszi megkapja a kis ribit,a csaj meg a lóvét. Csak ne hívjuk már kapcsolatnak.
2022. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:

Továbbra is megvan a saját pénzem, saját életem.

És de, szerintem párkapcsolat az, amikor monogámok vagyunk, együtt reggelizünk, ebédelünk, vacsorázunk, együtt alszunk, közös hobbink van és még sorolhatnám. :)

2022. febr. 14. 18:33
 13/70 anonim ***** válasza:
96%

Ha tudják hogy van valakid, akkor simán leulteted őket és elmondod, anyu, apu, szeretném ha megismernetek a Pistit, de előtte el kell mondanom, nálam jóval idősebb.


Ennyi. A többi jön magától.

2022. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
93%

Bemutatásnál hogy miért "szereted" azért kerüld azt a magyarázatot mert "jól szituált,ad magára" "nem egyenfarmert hord és nike cipőt"

Nyilván egy fiatalabb nem tud dizájner cipőt és ruhát megengedni magának ahogy utazásra sem telik, legalábbis én 20+ évesen még tanultam és szegényebb voltam mint a templom egere, örültem hogy létszükségletekre telik.

2022. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim válasza:
88%
Hmm annyira szerintem sem egyedi ez a fajta kapcsolat. Több korombeli lány is összejött náluk jóval idősebb férfival, és régóta együtt vannak. Szerintem ha normális a barátod, rendezett anyagilag, nem házas vagy nem 5x elvált, szeretitek egymást stb, akkor minden szuper. :-) A szüleidet viszont valóban nem ismerem, azt Te tudhatod, hogy hogyan a legjobb velük ilyesmiről beszélni. Sok sikert kívánok! :-)
2022. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
17%

?? Miért írsz ilyeneket kérdező?

Én 40 vagyok, a feleségjelöltem 23.

Három éve élünk együtt már, és egy Tescoban jöttünk össze...

2022. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:

A frusztrált válaszolók nem mennének máshová?

Van saját lakásom, saját autóm, előtte is ugyanilyen életszínvonalon éltem. Nem várom, hogy a sült galamb a számba repüljön, egyetemre járok és mellette dolgozom. Pedig van a családom olyan anyagi helyzetben, hogy egyiket sem lenne muszáj csinálnom. Szóval ennyit arról, hogy engem bárki bankszámlája motiválna.

2022. febr. 14. 18:46
 18/70 A kérdező kommentje:

17-es válaszoló, szerintem nem azzal van gond, amiket én írok...

De nem leszek álszent, nem fogok arról beszélni, hogy a mély belső értékei fogtak meg, mikor az első gondolatom az volt, amikor megláttam, hogy "úristen de jó pasi, kell nekem". Nyilván ahhoz, hogy a mai napig együtt legyünk, kevés a külső. De szerintem igaz valamennyire az a mondás, hogy a külső ami megfog, a belső pedig, ami megtart.

2022. febr. 14. 18:48
 19/70 anonim válasza:
93%
Szerintem sincs ezzel semmi baj. Csak érezzétek együtt jól egymást, szerelem meg ilyenek. Egy negyvenes éveiben járó férfi amúgy meg simán felnevel meg egy gyereket is.
2022. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
91%
Ha a szuleid jofejek, elfogadoak, akkor mutasd be. 25 vagyok, de jopar ilyet ismerek, ahol a no 20 evvel fiatalabb, es semmi gond. Az egyik a volt fonokom, 40 evesen kb 30-nak nezett ki. Masik osztalytarsam osszejott a volt tanaraval, aki meg 50+, mar hazasok. Van meg egy ilyen tanar-diak ismeros, ok is jol megvannak evek ota.
2022. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!