Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21/42-es kapcsolatról hogy...

21/42-es kapcsolatról hogy beszéljek itthon? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem kérem a kommenteket, hogy majd pelenkázhatom, hamarabb fog meghalni, mint én, stb.


Tudom, hogy nem együtt fogunk megöregedni, hogy sosem lesznek gyerekeink, hogy valószínűleg lesz pár szép, boldog évünk együtt, aztán külön megy tovább az életünk.

Igaz, hogy 42 éves, de egyáltalán ne egy szandálzoknis, mai technikához egyáltalán nem értő férfit képzeljetek el, aki elhagyta magát már teljesen... Szeretek vele lenni, a családomnak is feltűnt ez, vagyis hogy van valakim. Finoman érdeklődnek, és valahol azért szeretném, hogy ismerjék, de valljuk be, nem éppen könnyű a helyzetem ilyen korkülönbség mellett.

De már szinte együtt élünk, sokat is utazunk együtt, olyankor meg anyukám aggódik pluszba, nehogy baj legyen...



2022. febr. 14. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
43%

A te korodbéli értelmes fiúkat felejtsd is el. Szerintem nagyon jól választottál.

De te nem vagy frusztrált hogy feltetted a kérdést? Megnyugtatást vársz?


Egyébként a mai világban minden normális. Ha két azonos nemű is összekveredik akkor ezt miért ne?

+21 év nem olyan sok és neked is izgató lehet illetve a csávónak is ilyen fiatal testtel bánni.

Ezzel csak a remény csillan fel hogy erős középkorban is sikerülhet fiatal lány szívét meghódítani.

2022. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
26%

Ez már a századik ilyen kérdés.

Nem gyanús.

Sőt,gusztusos is!

A daddy issues mellett még ez is kell,erre van igénye a magyar embernek,ez a minőség.

Addig ne is várjon fejlődést,sőt még egy aprócska kis jót sem senki,míg ez van.

Lehet dobálni privikkel,lepontozni,kommentekben köpködni.

Az oldal az értelemről híres.

Grat!

2022. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
77%

A te korodbéli értelmes fiúkat felejtsd is el. Szerintem nagyon jól választottál.


Még egy 40-es sörös Jancsi,aki 20-asra hegyezi,és tán reménykedik hogy neki is megadatik.


Vagy esetleg egy tipikus tömeglény,aki azt hiszi hogy igaza van,ha az olyan általánosításokat használja,amikre egy darabig nem mondja senki,hogy általánosítás,és így talán értelmesebbnek tűnik.

:D

2022. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
14%
Azért ekkora különbség már elég jelentős.
2022. febr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
71%

"a csávónak is ilyen fiatal testtel bánni"


Az ilyen vajon szexelt valaha?

2022. febr. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
80%
43-asnak igaza van, szinte érzem a válaszoló, hagymaszagú meleg lehelletét, hogy "fú, akkor nekem is lehet fiatalka csajom, toljad, papa".
2022. febr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
86%
A következő gazdagkislányos kamu. Csak ez annyira nem érdekes.
2022. febr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanolyan határozottan, ahogyan itt mindenkit kioktatsz :D


Vagy sehogyan, ha szégyellsz felvállalni őt.

2022. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
97%
47-es, amúgy igen. A van saját lakásom, autómnál (21 évesen, hát hogyne) jöttem én is, hogy ez ugyanaz a kérdező. :D
2022. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó max akkor lehetne ha minden szülöktöl van. De furcsa hogy az oldalon ez a max 10% beteg mennyire felül reprezentált
2022. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!