Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21/42-es kapcsolatról hogy...

21/42-es kapcsolatról hogy beszéljek itthon? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem kérem a kommenteket, hogy majd pelenkázhatom, hamarabb fog meghalni, mint én, stb.


Tudom, hogy nem együtt fogunk megöregedni, hogy sosem lesznek gyerekeink, hogy valószínűleg lesz pár szép, boldog évünk együtt, aztán külön megy tovább az életünk.

Igaz, hogy 42 éves, de egyáltalán ne egy szandálzoknis, mai technikához egyáltalán nem értő férfit képzeljetek el, aki elhagyta magát már teljesen... Szeretek vele lenni, a családomnak is feltűnt ez, vagyis hogy van valakim. Finoman érdeklődnek, és valahol azért szeretném, hogy ismerjék, de valljuk be, nem éppen könnyű a helyzetem ilyen korkülönbség mellett.

De már szinte együtt élünk, sokat is utazunk együtt, olyankor meg anyukám aggódik pluszba, nehogy baj legyen...



2022. febr. 14. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
20%
Gusztustalan
2022. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
85%

Nem arra gondoltam, de aki egy 40 évest temetni akarna, meg pelenkázni, hát az se százas.

Egyébként anyám meg apám között is volt 20 év, ez nem volt olyan ritka egy generációval ezelőtt sem, és ma sem az.

2022. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként én nem beszélnék róla a helyedben, csak ha már megkéri a kezed! Az bőven elég, ha önálló életetek van, ha meg még nincs akkor ideje összeköltöznötök!
2022. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
84%

Ha nektek így jó, ne legyen bennetek bizonytalanság, éljétek az életeteket.

Ha száz évvel ezelőtt egy még ennél is nagyobb korkülönbséggel egymásra találó pár is csak bizonytalanodott volna, sem én, sem a többi leszármazott nem születhetett volna erre a világra.

2022. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:
Jaj én lánykérést, esküvőt biztosan nem akarok. Se most, se később. Nem hiszek ebben, szerintem nincs olyan, hogy valaki X évesen megtalálja azt, akivel az egész életét leélné. Előbb, vagy utóbb mindennek vége van.
2022. febr. 14. 19:00
 26/70 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon helyes, szerintem sincs örökké tartó kapcsolat. Se gyerek, se házasság így a biztos
2022. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
72%
Miért jöttél, kérdező? Ha a válaszaidban ilyen magabiztos vagy, kiállsz az értékrendedért, a véleményedért anonim kommentelőkkel szemben online, akkor talán anyu és apu előtt is menni fog a saját álláspont, saját szavaiddal megfogalmazva, nem? Hozd fel, mondd el, azt annyi. Nem te vagy az első, nem is az utolsó. Ehhez max figyeleméhségből kellünk neked mi.
2022. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
88%
Ha van saját egzisztenciád, lakásod, kocsid, akkor miért érzed hogy köztelességed otthon beszámolni ?? Nyugodtan lásd be, hogy felnőttél, nem kell beszámolnod semmiről sem, a szüleiddel egyenrangú vagy.
2022. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
44%
A szüleitől kapott mindent ezért lehet hogy tart attól hogy megvonják tőle ha kiderül hogy idős úr a szerető
2022. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
62%

29.


Az milyen kiégett, szenvedélymentes ember lehet, aki addig sem hisz abban, hogy ez a szerelem más, mint a többi, amíg benne van és tart. a partner korától függetlenül. Így akar érettnek látszani? Inkább csak gáz, mint érett. Kapnék én is egy olyan után, aki úgy van velem, hogy közben azt hangoztatja, hogy úgysem marad mellettem. Hacsak nem a pasi ültette el benne ezt a szikrát, hogy később, ha jön az új csaj, a régi ne tudjon szemrehányást tenni. Nice

2022. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!