Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21/42-es kapcsolatról hogy...

21/42-es kapcsolatról hogy beszéljek itthon? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem kérem a kommenteket, hogy majd pelenkázhatom, hamarabb fog meghalni, mint én, stb.


Tudom, hogy nem együtt fogunk megöregedni, hogy sosem lesznek gyerekeink, hogy valószínűleg lesz pár szép, boldog évünk együtt, aztán külön megy tovább az életünk.

Igaz, hogy 42 éves, de egyáltalán ne egy szandálzoknis, mai technikához egyáltalán nem értő férfit képzeljetek el, aki elhagyta magát már teljesen... Szeretek vele lenni, a családomnak is feltűnt ez, vagyis hogy van valakim. Finoman érdeklődnek, és valahol azért szeretném, hogy ismerjék, de valljuk be, nem éppen könnyű a helyzetem ilyen korkülönbség mellett.

De már szinte együtt élünk, sokat is utazunk együtt, olyankor meg anyukám aggódik pluszba, nehogy baj legyen...



2022. febr. 14. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 A kérdező kommentje:

Az miért kioktatás, hogy nem tűröm csendben, hogy XY ri--bancnak nevezzen ismeretlenül? :)


Az meg had ne legyen már hazugság, ha valaki boldogul is az életben, nem elvegetál...

2022. febr. 15. 09:36
 52/70 anonim ***** válasza:
63%
#51: ez a kerdeskor engem nem igazán hoz lázba, de erintettel egy témát, ami nagyon is. 21 évesen mivel sikerült osszegrundolni saját lakást és kocsit? Feltéve ha nem kaptad/orokolted a családtól? Mert ha erről van szó, akkor ez az anyagi nem érdem, csak állapot és egészen más súllyal esik a latba. Bár a 21 korkul kezeleset nem befolyásolja, max azt mutatja meg hogy mennyi ésszel rendelkezel ehhez a kezeleshez. Mert ahhoz is kell intelligencia, értelem, hogy valaki itt leirja: " ajandékba kaptam az egzisztenciamat, ami 21 éves koromban normális is." Nos?
2022. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
46%

"A húgom most szakított a 71 éves barátjával,6 évig voltak együtt (31 éves most)"


Ehhez azért igen komoly gyomor kell. Ilyen gazdag volt az öreg?

2022. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
87%

Én komolyan kíváncsi vagyok arra, hogy vajon milyen jövőképe, életcélja lehet egy 21 éves fiatal felnőtt nőnek, aki arra számít, hogy egy idősebb férfivel pár évig együtt lesznek, aztán majd újra különmennek, aztán lesz, ami lesz.


Halál dekadens, életunt, céltalan élet, semmilyen hosszabb távú cél nem látszik. Lakás, kocsi már most megvan, vajon milyen célod van kérdező, aminek KOMOLY jelentősége lehet a JÖVŐ (így nagybetűvel) szempontjából?


Persze, valószínüleg, gyereket nem akarsz. Szóval az élet egy bulika? Vagy karrier? Egzotikus utazások? Mégis mi a cél?


"Nem kiégett vagyok, de nézzetek már szét... Mindenki szakít, válik, megcsalja a másikat. Én nem leszek ott 40 évesen, 3 gyerekkel, és egy éppen lelépő férjjel."


És még te nem vagy kiégett 21 évesen? Akkor mi az, hogy kiégett? Nem csodálom, hogy édesanyád aggódik.

2022. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
67%

#38

"A húgom most szakított a 71 éves barátjával,6 évig voltak együtt (31 éves most)

Az új barátja pedig 47 éves, szóval müködhet"


Szakítottak, ez is bizonyítja, hogy működhet.


MUHAHAHA

2022. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
75%

#26 "Nagyon helyes, szerintem sincs örökké tartó kapcsolat. Se gyerek, se házasság így a biztos"


Még biztosabb, ha egy zárdában halsz meg szüzen. Abban semmi kapcsolati kockázat nincsen.

2022. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
15%

Beteg,és promotálja is.

Ugyanolyan elven,mint a kövérség.

Kár,hogy az ilyen kap magyar állampolgárságot.

Piszkosul gusztustalan,undorító.

2022. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
54%
2022. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
22%
Elég gáz. Ringyó.
2022. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
15%
Az hát.
2022. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!