Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21/42-es kapcsolatról hogy...

21/42-es kapcsolatról hogy beszéljek itthon? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem kérem a kommenteket, hogy majd pelenkázhatom, hamarabb fog meghalni, mint én, stb.


Tudom, hogy nem együtt fogunk megöregedni, hogy sosem lesznek gyerekeink, hogy valószínűleg lesz pár szép, boldog évünk együtt, aztán külön megy tovább az életünk.

Igaz, hogy 42 éves, de egyáltalán ne egy szandálzoknis, mai technikához egyáltalán nem értő férfit képzeljetek el, aki elhagyta magát már teljesen... Szeretek vele lenni, a családomnak is feltűnt ez, vagyis hogy van valakim. Finoman érdeklődnek, és valahol azért szeretném, hogy ismerjék, de valljuk be, nem éppen könnyű a helyzetem ilyen korkülönbség mellett.

De már szinte együtt élünk, sokat is utazunk együtt, olyankor meg anyukám aggódik pluszba, nehogy baj legyen...



2022. febr. 14. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én inkább arra lennék kíváncsi, hogy ki melyik mesecsatornát nézi, hogy még hisz az örökké tartó szerelemben, házasságban?:)


Vannak terveim, céljaim. Felosztva, 1-3-5 éves terveim vannak. Ebben van tényleg minden. Karrier, tanulás, utazások, vagyoni dolgok, viszont család nincs. Nem hiszem, hogy az életnek a gyerekvállalás lenne az értelme. Szerintem sokkal jobb, ha ezt valaki beismeri, minthogy úgy vállaljon gyereket, hogy egyáltalán nincs kész rá. Szív a gyerek is, ő is. Az mennyivel jobb?


Igen, van lakásom, autóm. Akkor ennyi, dőljek hátra, hiszen így már egy minimálbérből is elvagyok?

Nem. Régen is ha sikerült valamit elérnem, mentem tovább. Megcsináltam a középfokú nyelvvizsgát, jött a C1. Mikor az sikerült, elkezdtem tanulni egy új nyelvet. Most is ha van egy nagyobb sikerélményem, örülök neki, de nem dőlök hátra, hogy akkor bennem ennyi volt... Megyek tovább, teszek és dolgozom a céljaimért.


Pl. most tökéletes nekem a lakásom, imádok itt élni. De tudom, hogy 35-40 évesen már inkább egy kertes házra fogok vágyni, nagyobb terekkel, szép kerttel.

Az autómat is szeretem, újonnan kaptam, tehát nem egy lelakott valami, amivel ha felmegyek az autópályára, 3 percen belül letolnak róla... De hatalmas álmom egy G Merci, az a cirka 80 millió pedig nem fog csak úgy megjelenni a bankszámlámon, hogy megvegyem. Nyilván ez nem az 1-3 éves terveimben van, de biztos vagyok benne, hogy megteremtem magamnak a pénzt rá.



Elhiszem, hogy valaki már attól boldog, hogyha egy 12 Suzukival megállhat a panelek között, aztán felsétálhat az 5.-re, de ez a fajta ember nem én vagyok.

2022. febr. 15. 19:25
 62/70 A kérdező kommentje:

Ringyó vagyok szerintetek, mégis ti vagytok itt megkeseredve, és veregetitek virtuálisan egymás vállát, hogy de nagymenők vagytok, mert arc nélkül beszóltatok. :)

Gratulálok, ez az igazi teljesítmény az életben!

2022. febr. 15. 19:26
 63/70 anonim ***** válasza:
85%
Márpedig a figyeleméhség hiányt jelez. és neked abból nagy van.
2022. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
21%

Az vagy hát!

Beadod a derekad,valamit valamiért.

Átlagos vagy az undi nők közt.

2022. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme a kérdésednek, meg úgy az összes ilyen jellegű kérdésnek, csak általánosságokat tudok mondani neked.


Te magad ismered a szüleidet, a természetüket stb stb, ezek alapján dönts!

2022. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
84%

#61 Gratulálok a céljaidhoz, kérdező, nem kételkedem benne, hogy mindet el fogod érni.


Ami nekem kb. lejön, hogy egy végtelenül materialista, önközpontú ember vagy, amik a céljaid között szerepelnek azok mindegyike ÖNMAGADDAL kapcsolatos cél, sehol egy másik ember. Bár a kérdésedben szerepel egy másik ember, teljesen világos, hogy ővele is csak saját magadért vagy együtt, nem tervezel vele igazából hosszú távra, egy használható, majd eldobható szereplő az életedben.


Most vagy 21 éves, nagy valószínűleg nagyon sikeresen fogod gyarapítani a vagyonodat és menedzselni a szakmai karrieredet amíg el nem érsz a csúcsra, tippre kb. 40-45 éves korodban. Onnan még vissza van az életedből kb. ugyanennyi év statisztikák alapján.


Az a probléma a leggyakrabban az ilyen típusú materialista emberekkel, mint te, hogy onnantól, hogy a csúcson vagy, már nagyon nehéz reális, és komoly motivációt jelentő célnak a definiálása a életedben.


Még nagyobb ház, még menőbb helyen? Még egy (jobb, drágább) kocsi? Még egy (hosszabb, távolabbi, drágább) utazás? Még több pénz, amikor már így is mindenre telik, amit akarsz?


Ezek már nem jelentenek túl nagy kihívást, motivációt. Így tud kiüresedni az ilyen típusú emberek élete és megmakkannak.


Mindenesetre szerintem érdemes elgondolkodni a fentieken. #54 voltam.

2022. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 42 éves nem öreg, de egy 20 éveshez igen. Lehet itt mondogatni, hogy régen is működtek a nagy korkülönbséges kapcsolatok, mert persze van rá példa, de nagyon sokszor már a plusz 10 is érződik főleg manapság. Egyszerűen akkora lett a generációk közötti szakadék.
2022. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
Apám is ilyen sajnos, sajnos - pedig 40 éves leszek idén és férfi vagyok - én sem tudok mit kezdeni a egyes férfitársaim ilyen jellegű "másodvirágzásával"... nekem eszembe nem jutna... mondjuk lehet az a titka, hogy megvan közöttünk az a bizonyos 6,5 esztendő...
2022. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
...6,5 esztendő (én, a férfi vagyok az idősebb, Ő hozzám képest nálam 6,5 évvel fiatalabb...) ami pont elég időkülönbség ahhoz, hogy kellően fiatalabb legyen hozzám képest, ugyanakkor ne lehessek az apja...
2022. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

62


TW: fekete poén.


Neked sincs arcod, szóval csapd ki nyugodtan a rosszlányok linket, biztos vannak itt páran akik segítenek hozzájárulni a G Merci árához :))

2022. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!