Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21/42-es kapcsolatról hogy...

21/42-es kapcsolatról hogy beszéljek itthon? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nem kérem a kommenteket, hogy majd pelenkázhatom, hamarabb fog meghalni, mint én, stb.


Tudom, hogy nem együtt fogunk megöregedni, hogy sosem lesznek gyerekeink, hogy valószínűleg lesz pár szép, boldog évünk együtt, aztán külön megy tovább az életünk.

Igaz, hogy 42 éves, de egyáltalán ne egy szandálzoknis, mai technikához egyáltalán nem értő férfit képzeljetek el, aki elhagyta magát már teljesen... Szeretek vele lenni, a családomnak is feltűnt ez, vagyis hogy van valakim. Finoman érdeklődnek, és valahol azért szeretném, hogy ismerjék, de valljuk be, nem éppen könnyű a helyzetem ilyen korkülönbség mellett.

De már szinte együtt élünk, sokat is utazunk együtt, olyankor meg anyukám aggódik pluszba, nehogy baj legyen...



2022. febr. 14. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
83%
35 evesen jöttem össze a 25 évvel idősebb krapekkal. Ez volt az első gondolatom, amikor meglattam: úristen, remélem, nincs felesége, mert én akorom őt. Nem volt felesége, úgy hogy alapos megfontolás után (majdnem 10 ev) hozzámentem. Mindezt azért írom, hogy elhidd: tudom miről beszélek.Szoval, szerintem 2 dolgot hangsulyozz: 1)most boldog vagy vele és addig fog tartani, amíg boldogok vagyzok együtt. 2) ha véget ér pár év múlva, Te meg mindig elég fiatal leszel ahhoz, hogy új életet kezdj és valaki másnak gyereket szülj. Ez most bőven elég és sokfajta folytatáshoz alapot biztosít.
2022. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
Nem kiégett vagyok, de nézzetek már szét... Mindenki szakít, válik, megcsalja a másikat. Én nem leszek ott 40 évesen, 3 gyerekkel, és egy éppen lelépő férjjel.
2022. febr. 14. 19:38
 33/70 anonim ***** válasza:
78%

42 éves embernek bőven kell értenie a mai technikához, legalábbis olyan szinten mindenképp, amilyen szinten egy átlag felhasználótól egy átlag - irodai - munkahelyen elvárják. Egy 42 éves embernek (én magam 40 leszek idén nyár legelején) szinte bárhol dolgozzon, kell értenie a számítógépekhez valamilyen szinten (ha gyárban, akkor a gyártósori ketyeréhez, ha irodában, akkor legalább az office-hoz, minimum alapszinten).

Ha nem teszi, úgy kirúgják, mint a pinty, és kapásból lesz a helyére 500 másik ember, akiből - ha nem valami ultraspeciális szaktudást igénylő pozícióról beszélünk - 100 biztos hogy alkalmas is, még akkor is, ha a jelölteket leszűrjük 5-10-20 rostán.

40 leszek nyáron, de ha engem - személyes találkozáskor - lepapiznál (azaz, hogy "Papi"-nak neveznél), nagyon-nagyon kikérném magamnak. (Az, hogy magázódik valaki, vagy tegeződik, az más tészta, más téma... az a tisztelet egyfajta megadása... Az csak azt jelenti, hogy nem őriztük közösen a nyájat, hogy vegyük a bátorságot a letegezésre... A csendőrpertu - azaz az egyoldalú, nem kölcsönös tegeződés - pedig (bizonyos helyzetektől eltekintve - lsd. pl. a közoktatásban (nem felsőoktatásban, ott már nincs helye ilyennek!) tanár-diák viszonylatban - egyenesen megalázó.

2022. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
39%

#10: APád lehetne és hozzád képest papi.

Otthon inkább ne szólj, ha nem akarod kiakasztani a szüleidet.

A nagyobbik baj, hogy egy 40 feletti férfi szinte tinilányokra hajt.

2022. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
62%
A kérdezőnek igaza van, ha gyereket szülne utána csapdába kerülne és egy esetleges szakítás után csak selejtes férfiak jutnának neki, a karrierjének és egész életének lőttek. Mai világban bolond aki házasodik vagy gyereket vállal
2022. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
55%
Mindegy, mit látsz magad körül. Aki nem úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy az örökké fog tartani, nem él meg olyan érzelmeket, amelyekért (többek között) igazán érdemes élni. Ugyanez igaz a gyerekre. Miért gondolod, hogy az a 40 éves nő a lelépő férjjel problémának érzi a gyerekeit és nem mondjuk vígasznak?! Nem lehet, h állati sekélyes vagy?
2022. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Én 28 a párom 51. 4 éve vagyunk együtt és 3,5 éve lakunk együtt. Köszönöm, jól megvagyunk. Nem akarunk gyereket se házasságot.

Szüleimmel közöltem, hogy ő van és pont. Tetszik nem tetszik ez van. Ha 5 hónapig vagyunk együtt akkor addig,de szerencsére nem úgy alakult. Sportolunk, kirándulni járunk, mozizni, vacsizni stb. Teljesen nyitott mindenre és se szellemileg se fizikálisan nem "papika". Eltartani sem tart el, ugyanannál a cégnél dolgozunk. Úgyhogy azt tanácsolom neked, hogy mond el és legyetek boldogok! :)

2022. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
66%

A húgom most szakított a 71 éves barátjával,6 évig voltak együtt (31 éves most)

Az új barátja pedig 47 éves, szóval müködhet

2022. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
28%

Ha betöltötted a 18-at és nem a szüleidnél, a szüleid lakásában, a szüleid pénzén/pénzéből akartok élni, akkor igazából nem sok közük van hozzá. Persze nem túl egészséges.

Apám volt ilyen, negyvenpárévesen összejött egy nálánál 14 évvel fiatalabb nővel, összeházasodtak, aztán lett egy gyerek (fura módon a féltesóm és én köztem és apám és a nő között is, sőt a nő és köztem is 14 év a korkülönbség), ott lett vége a lamúrnak, hogy a nő még akart gyereket, lett is neki még három, más pasitól...)

Csattanó: elment a más pasihoz, meglett tőle a 3 gyerek a félöcsémen kívül(abban a történetben meg ő lett kicsit mellőzött), a más váratlanul pasi egyszercsak puff meghalt, a nő meg most - már nem házasságban, de csak úgy partnerkapcsolatban ellenni - visszament apámhoz.

2022. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
80%

Tudom, hogy nem együtt fogunk megöregedni, hogy sosem lesznek gyerekeink, hogy valószínűleg lesz pár szép, boldog évünk együtt, aztán külön megy tovább az életünk.


Tavaly halt meg 77 évesen a barátnőm férje, 22 év volt köztük. Van gyerek, unoka. Soha ne mondd, hogy soha. Az egyik legjobb házasság volt baráti körben. Együtt is dolgoztak, egészen a férj haláláig.

2022. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!