Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közölhetném a szüleimme...

Hogyan közölhetném a szüleimmel, hogy ki szeretnék szállni, úgy hogy megértsék?

Figyelt kérdés

Egyedül a szüleim miatt élek még, ők szeretnek egyedül, de már nem bírom tovább ezt az életet, a rengeteg eddigi csapás után most megkaptam a sorstól az eddigi legnagyobb pofont, pont amikor már kicsit kezdtem jobban lenni. Pánikbetegség, depresszió, szorongás, ezekkel küzdök évek óta, de most végre osztálytalálkozón úgy tűnt megtaláltam a társam, sosem szerettem még lányt ennyire, de ez a hajó is elment, az utolsó esélyem hogy boldog legyek. Meguntam a fájdalmat, a magányt, a gyászt, a szenvedést. Szeretnék menni.

Viszont ezt a szüleimmel is közölnöm kell előbb-utóbb. Nagyon félek hogy teljesen összetörnének, mert ők egyedül akik tényleg szeretnek engem, akik egészen születésemtől támogattak, mellettem voltak, egyedül őmiattuk nagyon sokáig kitartottam, de egyszerűen már nem megy tovább, innen már úgy érzem sosem lesz visszaút, és nem tudom már tovább elviselni ezt az értelmetlen életet, amiben minden öröm és boldogság csak álom maradt... Mégis hogyan tudnám ezt finoman, óvatosan közölni, hogy megértsék és elfogadják, anélkül hogy belerokkannának a fájdalomba? Nem szeretnék nekik ártani, de egyszerűen nem megy tovább.

Ui. a "Menjél pszichológushoz", "Majd lesz más", "Célod van az élettel" és hasonló demagóg, értelmetlen szövegek nem érdekelnek, azokon a körökön már túl vagyunk rég.

25F



2022. márc. 30. 15:59
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
2022. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a csaj rájött hogy instabil.
2022. márc. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
96%
31, Melyik a meghálálós kérdés, a linkre kattintva nekem a buszos jön be ismét 😀
2022. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen embertől, mint te vagy, én is menekülnék jó messzire.


Beteg, korlátozó, érzelmi zsarnok, és észre sem veszed, hogy mennyire lehúzod a másikat ezzel a mentalitásoddal.

2022. márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
2022. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
64%

#33


De sanszos hogy ezt is a kérdező írta ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1167..


Abból kiindulva, hogy mindenhol leírja, hogy pánikbeteg, meg minden baja is van és az állítólagos osztálytalálkozójára is benyugtatózva ment el.

2022. márc. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
83%

Amúgy végül mi lett a sztori vége?


Nem jött be a csajnak a megmentetted az életem és te vagy életem értelme ömlengés, ezért felállt és elszaladt pánikolva, vagy rendőrt hívott? :D


Vagy csak apu nem vitt be megyeszékhelyre buszozni meg nem akartál? :D


Vagy anyukád nem engedett el? Esténként azért betakagat, csinál neked finom meleg kakaót és elmond egy esti mesét?

2022. márc. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
78%
Tudod, az van, hogy azért rinyálsz itt, mert megteheted. Nekem az èrettségi mèg ki sem hült a kezemben, már mehettem dolgozni isten hírével. Nem volt otthon nyöszörgés, ha nem teremtettem meg magamnak a lakhatàst ès a betevöt, akkor èhen dôglöttem volna. 25 èvesen sokan màr a sajàt gyerekeikèrt is felelösek, te meg magadèrt sem vagy kèpes az lenni. Elèg nagy luxus…
2022. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem önkéntes munkásként segíts másokat. Ne dobd el az életed,hanem àldozd másoknak, akik talán sokkal rosszabb helyzetben vannak mint te. Ìgy a sajàt életedrôl alkotott véleményed is könnyen megváltozhat, és egy értékes személlyé válva mások életében az önbizalmad is megnő.
2022. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
63%
Ki találta ki hogy az önkéntes munka megoldás? Egy buszra nem bír felszállni... Gyógyszert vesz be ha ismerősök köze megy. Ja majd tök idegenekkel felszabadult lesz.... Orvosi eset elég komolyan...
2022. ápr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!