Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudom eltitkolni...

Hogyan tudom eltitkolni felnőtt gyermekeim előtt, hogy hamarosan elhagyom őket?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy nagy valószínűséggel már eléggé előrehaladott, agresszív daganatom van. Az orvos kezeléseket ajánlott, de őszintén megmondta, nagyon kevés esélyem van. Még nagyon sajnálom magam, de százszor jobban a gyerekeimet, akiket nagyon szeretek, és ők is engem. Tudom, hogy mindent elkövetnének, hogy rávegyenek a műtétekre, kezelésekre, de én inkább szeretném az utolsó időmet még velük tölteni, hogy legalább még néhány hónapig ne bánkódjanak. Most kicsit össze vagyok zavarodva, el vagyok keseredve. De hétvégén jönnek, anyák napja lesz...

A férjemnek elmondtam, őt is megviseli, de megígérte, hogy segíteni fog, és támogat mindenben. (Állandóan sírhatnékom van)


2022. ápr. 26. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
30%

Én (vsz.) teljes mértékben a kérdező eredeti gondolatát követném, vagyis nem mondanám el. Ill. akkor, amikor ez már nyilvánvaló. Nem kell nekik tudni, hogy te már rég tisztában vagy a dolgokkal.

Nem lenne se kedvem, se erőm az utolsó hónapjaimban azon harcolni a családdal, hogy de el kell menned kezeltetni, meggyógyulsz stb....

2022. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
92%
Nekem hatalmas ajándék volt, hogy el tudtam köszönni az imádott nagymamámtól még életében (mert tudtam, hogy meg fog halni). Teljesen más, mikor úgy gondoljuk, sok sok év van még, mint az, ha tudjuk, hogy pár hét. Add meg nekik az esélyt, hogy annyit lehessenek veled, amennyit akarnak, ne legyen bűntudatuk egy életre, hogy nem voltak veled eleget.
2022. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
90%

35.A kérdező nem magányos a férje aki ha jól gondolom fogta a kezét egy életen át mellette van most is.

Biztos vagyok benne ez így is marad

A gyerekeit is látja találkozik velük.

Hogy mit mond el és mit nem jogosan kizárólag az ő döntése.

Mivel az ő élete és joga!!!

2022. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
59%
Az még több bánatot és fájdalmat okoz nekik, ha eltitkolod. Így fel tudnak készülni és el tudják fogadni. Te ezt jóként fogod fel, de ez a legrosszabb, amit tehetsz.
2022. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező azt írtad, nem voltak előjelei, akkor miket tapasztaltál, vagy mi az ami gyanússá tette a dolgokat, vagy hogyan derült ki a dolog?
2022. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt az egyet nem szeretném megírni, mert az az egyetlen sajátossága (tünete) ennek a fajta daganatnak, és csak akkor jelentkezik, amikor már előrehaladott állapotban van.
2022. ápr. 27. 11:35
 47/75 anonim ***** válasza:
21%

44 szeretteink elvesztését elfogadni a mai napig nem tudtam 24és 15éve Történt!

De megtanultam a mindennapi rutin életben ezzel együtt élni.

A mai napig hiányoznak fáj!

Mindkettő a legfontosabb személy volt az életembe.

Tudtam mindkettőnél hogy menniük kell!Ez végképp nem enyhített a fájdalmaimon sőt nem keltem és feküdtem más gondolattal hogy hány napot lesznek mêg velem.

Napi stressz aggódás!

De persze mindenki más és dönt úgy mindenki ahogy a legjobb belátása irányítja.A döntés is mindig a beteg kezében kell legyen.Ami így van jól!

2022. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, ezt az egyet nem szeretném megírni, mert az az egyetlen sajátossága (tünete) ennek a fajta daganatnak, és csak akkor jelentkezik, amikor már előrehaladott állapotban van.


mondjuk nem értem, miért titok, hiszen ezzel felhívhatnád a figyelmét másoknak is arra, mira figyeljenek...

2022. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó mert lehet hogy egyszerűen még nincs abban az állapotban hogy beszélni tudjon róla.

Vagy fél hogy bárki ráismerhet az elmondása alapján.

Ez is a kérdező joga mennyit oszt meg az életéből még anonim is!

Hadjúk az akaratát érvényesülni.

Írja azt is mire tünet van már túl késő az orvosok szerint.Tehát ebből a szemszögből tök mindegy!

2022. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
36%
49, ja, meg azt is írta, hogy valószínű, hogy ez a baja...
2022. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!