Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudom eltitkolni...

Hogyan tudom eltitkolni felnőtt gyermekeim előtt, hogy hamarosan elhagyom őket?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy nagy valószínűséggel már eléggé előrehaladott, agresszív daganatom van. Az orvos kezeléseket ajánlott, de őszintén megmondta, nagyon kevés esélyem van. Még nagyon sajnálom magam, de százszor jobban a gyerekeimet, akiket nagyon szeretek, és ők is engem. Tudom, hogy mindent elkövetnének, hogy rávegyenek a műtétekre, kezelésekre, de én inkább szeretném az utolsó időmet még velük tölteni, hogy legalább még néhány hónapig ne bánkódjanak. Most kicsit össze vagyok zavarodva, el vagyok keseredve. De hétvégén jönnek, anyák napja lesz...

A férjemnek elmondtam, őt is megviseli, de megígérte, hogy segíteni fog, és támogat mindenben. (Állandóan sírhatnékom van)


2022. ápr. 26. 22:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
13%
A kerdesem az, honapok ota nem vettek eszre hogy anyu korhazba jarkal? Esetleg benttartjak a mintavetel miatt? Ez egy hosszu, kemeny folyamat a valosagban, kizart hogy ezt el lehessen titkolni. A mintavetel egy fajdalmas szar dolog, nem lehet eltitkolni hogy egy darabot kiszednek a testedbol. Foleg ha az a koponyadbol vagy a gerincvelodbol van
2022. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
37%
61, á, nem járkált, hát látod, ez olyan, hogy csak egy tünet van a végén, az is titkos.
2022. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező heti rendszerességgel találkozik a gyerekeivel

Mintavétel a családba így történt;

Reggel étgyomorral 6ra jelentkezni felvételre.

Valamikor délelőtt a mintavétel meg volt

Másnap 10órakor a saját lábán távozott a kórházból 9napra kapott eredményt telefonon hívta a kezelő orvos

Addig influenza szerű tünetei voltak.

Még a magunk sem gondoltuk hogy ekkora a baj

Első kemó után jobban lett 3hónapig bizakodtunk utána már nem lehetett volna azt eltitkolni hogy nagy baj van!

Szerintem egy ilyen komoly témában a kérdezőt nem szabad bántani bántani

Ha valóban kamu beteg az elméje neki.Az is megbocsátható.

2022. ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
61%

63, másik kérdésnél azt írta, tegnap lett szövettan.

Akinek minimális tapasztalata van, tudja, hogy addig, amíg az nincs, nem fognak kezelésről beszélni, pláne nem mondják, hogy nem sok időd van hátra. a Kérdező egy troll, és a legrosszabb fejtából, mert betegséggel szórakozik.

2022. ápr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
94%

64 Konkrét diagnózis nincs de minta vétel elött van egy csomó vizsgálat.

Abból egy jó tapasztalt orvos előre szinte pontosan megjósolja a diagnózist.

Sajnos minket nem ért meglepetés!!!63 Voltam!

2022. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
79%

Az orvosok nem josolgatnak. Szovettan nelkul meg plane. Szovettan nelkul nem lehet megallapitani a tipusat. A tipus nelkul nincs diagnozis. Mert nem mindegy hogy laphamsejtes tudorak vagy adenocarcinoma.. ha valahol talanak tumort akkor nem tudhatjak hogy az a primer daganat vagy az egy attet.


A rakok kozul a legrosszabb az a glioblastoma mf, ami agydaganat, az agybol vett esetleges mintavetelnek meg nyoma van ugyanis a hajat lrgalabb egy reszben leszedik.

2022. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
76%
Hol van a másik kerdese?
2022. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
76%
67, nem az ő kérdése, reggel volt egy kérdés, hogy milyen kamut olvastunk, oda írta.
2022. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
96%

66 szövettan elött van labor van CT röngen amiből sok minden egyértelműen látszik.A szövettani mi nálunk csak igazolta amít az orvos előre elmondott.

Sajnos ez a mi esetünk volt lehet ezt máshol másképp csinálják!

2022. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
65%

Labor, ct.. Hagyjad mar. Na akard megmagyarazni a hulyeseged. Egy ct alapjan senki nem mondja meg hogy az pl 4es stadiumu rak vagy sem. Ahogy atteteket sem.


Attol mert mittomen a mellben latnak valamit es az orvos azt mondja hogy ez lehet daganat, es mondja a leggyakrabban elofordulo emlodaganatot majd eltalalja semmit nem jelent. Ahogy a labor sem. Jezusom.


Kepalkoto diagnosztika, azon belül is az erzekenyebbek, specifikusabbak es szövettan. Ez ad diagnozist.

2022. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!