Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti megengednétek a 13...

Szülők ti megengednétek a 13 éves lányotoknak hogy fiúja legyen?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves nemrég iskolát váltott mert az elözőben nem érezte jól magát.nagyon tetszik neki az uj suli(2 hónapja jár ide) és van egy fiú osztálytársa akibe szerelmes és úgylátszik ez a fiú viszont is szereti én személyszerint nagyon féltem a lányomat és nemtudom jó lenne e ez az egész fiúzás még neki. Ti megengednétek hogy a 13 éves lányotoknak fiúja legyen?

2022. máj. 23. 01:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
2%
18 évesen, bocs, elírtam, most látom (10 voltam)
2022. máj. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
4%

Én VÉSZHELYZETRE(!) írtam "forgatókönyvet" és az anya aggályait próbáltam csillapítani.


Ne úgy legyen, ahogy gondolom, de TITOKBAN ne aggódja szegény halálra magát!


A válaszaim java része pedig a KÉRDEZŐKNEK szólnak elsősorban!

2022. máj. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
5%

A másik ember lebecsülése pedig a TISZTELET hiánya!


Sérti a netikettet...

2022. máj. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
96%

Persze. Érezze jól magát. Szerintem abba semmi rossz nincs ha elmennek megenni egy fagyit és kiülnek egy parkba beszélgetni.

Ha meg idősebb lesz vagy látom, hogy komolyodik akkor beszélgetek vele a szexről (megint!).

2022. máj. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
93%
14, a capslock ordibálásod sérti. Milyen veszélyhelyzet??? Kb mintha anyuka megkérdezné, milyen babakocsit vegyek, te meg elkezdesz autókról írni, mert egyszer úgyis kell majd.
2022. máj. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 user3466222267 válasza:
15%
igen, de nem jo dolog a szerelem kisebb korban. En is voltam megbantam inkabb foglalkoztam volna a tanulassal, hogy almokat valositsak meg...
2022. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt kérdező!


Sajnálom, de ha gondolod, privátban folytathatjuk - valamikor talán majd a hétvégén ráérek válaszolni. Hétköznap dolgozom.


Ezen a nyílt fórumon senkinek nem érdemes jót akarni, mert itt SEMMIFÉLE SZOLIDARITÁS, TAPINTATOS SZAVAK nem találhatók elég sok esetben.


Vajon miért nincs arra lehetőség, hogy egy arra érdemes szövegszerkesztő alkalmazás létrehozható legyen ezen a nyílt fórumon - és privátban is?!

2022. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
95%

13-14 évesen normális dolog az első szerelem, csók. Mindenki megtapasztalja. Ezzel semmi gond nincs. Továbbra is beszélgetnék vele, barátnős légkörben. Aztán ha majd komolyodik akkor figyelni rá. Az jó hogy vele egykorú, ha a fiú 20 éves lenne akkor nem hagynám. De egy vele egykorú az jó.

Te ismered a lányod mennyire komoly, megbízható. Hol tart 13 évesen. Tiltani ne tiltsd mert azzal csak érdekesebbé teszed. 13 évesen mi is ezt csináltuk és semmi komoly nem volt mögötte. Akit meg tiltottak az sokkal rosszabb volt.

2022. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
89%

arra érdemes szövegszerkesztő alkalmazás létrehozható legyen ezen a nyílt fórumon - és privátban is?!


Téged kezelnek már? Kellene.

2022. máj. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
7%

13 évesen minket még a számítógépes játékok meg a bandázások érdekeltek, nem a kufirc...

A kiscsaj meg már falloszra ülne 13 évesen...😑

Mire középsulis lesz, legalább be lesz járatva! Több falloszt fog addig, mint kilincset...

2022. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!