Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti megengednétek a 13...

Szülők ti megengednétek a 13 éves lányotoknak hogy fiúja legyen?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves nemrég iskolát váltott mert az elözőben nem érezte jól magát.nagyon tetszik neki az uj suli(2 hónapja jár ide) és van egy fiú osztálytársa akibe szerelmes és úgylátszik ez a fiú viszont is szereti én személyszerint nagyon féltem a lányomat és nemtudom jó lenne e ez az egész fiúzás még neki. Ti megengednétek hogy a 13 éves lányotoknak fiúja legyen?

2022. máj. 23. 01:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
92%

21

Nem ezt írta a kérdező. Nem szexelni akar a lànya. Csak szerelmes és lehet járni fognak. Az ilyen kapcsolatok általában pár hétig tartanak és 1-2 csókon és kézfogásn több nem történik. Azok a lányok akik 13 évesen falloszra ülnek azok nem kérdezik meg az anyukájukat és nem beszélnek a fiúról otthon, hanem egy buliban megteszik.

Te meg gondolom egy szobájàba besavanyodott tini voltál , aki ki sem lépett onnan, persze hogy nem volt barátnőd. Pedig teljesen normális hogy ebben a korban érdekelni kezd a másik nem.

2022. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
12%

Enyém mindjárt 14, de még nem igazán érdekli a fiú téma...

De nem is engedném neki. Az ő osztályaban abszolút nem is jellemző ez, meg nem fiúznak a lányok.

2022. máj. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
89%
23, anno mi sem fiúztunk a szónak abban az értelmében, hogy eljártunk volna kettesben. Viszont mindenki tudta az osztályban, kinek ki tetszik, kibe "szerelmes". Nagyon jó, hogy a kérdező lánya beszél erről otthon, a többség ezt cikinek tartja
2022. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
70%
21 te nagyon hülye vagy.25 éve is fiúztunk,én 13 evesen egy éve voltam a fiúval,akit ovoda óta ismertem.Ezek gyerek szerelmek fokozatosan alakulnak át,ha egyáltalán megmarad.Igaz én 13 évesen sz.opram először,de csak 15 évesen feküdtünk le.A szexxel sincs semmi baj,csak normálisan meg kellens tanítani a fiúknak és a lányoknak is a dolgokat.
2022. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
90%
Megengedném. Tiltással semmire sem lehet menni azon kívül, hogy az ilyen toxikus környezetből az első adandó alkalommal le fog lépni, legkésőbb mikor egyetemre megy. A legfontosabb ilyenkor a kölcsönös bizalom és a felvilágosítás a tini párkapcsolatokról. Én próbálnám megismerni a fiút is, megkérném a lányomat, hogy mutassa be. 24 órában nem lehet az ember a gyereke mellett, így marad a bizalom.
2022. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
4%

Biztos, hogy lebeszélném és nem is csak a kora miatt.

1. Nem jó ötlet osztálytárssal, munkatárssal randizgatni, stb. Ha vége a románcnak ,akkor nézni kell majd a képét a suli végéig. Nézni, ahogy más lánynak udvarol,ahogy a barátainak részletesen meséli, hogy mi mindent csinált a te lányoddal (még ha nem is igaz) Baromi kellemetlen lehet majda lányodnak. Ha nem bírja majd, akkor megint sulit vált?

2.Ne hidd, hogy csak mert egykorúak, nem fognak próbálkozni a szexszel. A te lányod lesz az, akin gyakorolni fog, bénázni fog , örök emléket okozva, ami nem biztos, hogy kellemes lesz.

2022. máj. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
4%

A franc se tudja...


Én 17 éve voltam 13 éves, 7-8.osztályos, és akinek ekkoriban engedték a szülei a pasizást, az tényleg amolyan helyi ribi lett, elhiheted, hogy akkor ők nem állnak meg egy csóknál meg sétánál. Nagy a nyomás, hogy menőnek kell lenni, szerintem manapság főleg.


Nem azt mondom, hogy az akkori szabadosabban nevelt lányokból eltévelyedett felnőttek lettek -van, amelyik igen -, de azért tipikusan ők dugtak-pasiztak össze-vissza tizenévesen. Mert megtehették.

2022. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt 13 évesen barátom, mégsem vette el a szüzességemet. Velem egyidős volt. Ez inkább a neveléstől és a befolyásolhatóságtól függ szerintemm
2022. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
22%

Egy átlag ovis már minimum egyszer meg is házasodott, miről beszélünk? :D

A járás valakivel már ovis korban is megvan, csak akkor még egymás kezét fogják.


#1

Kotonról hallottál már? Vagy miből gondolod, hogy két 13 éves egyből azexelni is fog?


#7

Nagyon nem lennék a lányod... Tudod ebből mi lesz? 18 évesen az egyetemi gólyabálon lefekszik vagy 3 sráccal is részegen, aztán azt se tudja ki a gyerek apja. De igen, ez sokkal jobb, mintha kistini korától kezdve szépen megtanulna csókolózni, pettingelnének a barátjával, majd tervezetten lenne egy védekezéses szex.


#21

Mert le voltatok maradva, vagy burokban élsz.

Apámék korában már 11 évesen érdekelte a lányokat a kufirc. Tudod mit csináltak? Meg akarták dugatni magukat egy 6 évessel (ez volt a sztoriban apám, a szomszéd fiú), ő viszont nem merte legúzni a nadrágját, mert szégyelte, hogy a lányok már szőrősödtek, ő meg nem. Így egy fűszállal simogatta a puncijukat. Mindezt úgy hogy ő voltak a kertben, a szülők meg valahol az udvaron.

Azért szerencsére már időben elkezdik a szexuális felvilágosítást, meg azért inkább a szerelmes filmák sztoriját követik az érintettek, nem egyből a szexre térnek, mert gondolj bele mi lett volna akkor, ha nem egy 6 évest hanem egy 12+ évest kérnek meg erre, akinek már spermája is van, s nem fél. Beteszi, a sok új ingertől el is megy, s ott a baj.

2022. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
15%
Egyből lepotoznak, mert nem kurvultam 13 évesen? Gratulálok szép irányba megy a világ. Miért kéne 12-13 évesen szexelni? Ezt árulja már el aki lepotonzta a normális válaszokat?
2022. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!