Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti megengednétek a 13...

Szülők ti megengednétek a 13 éves lányotoknak hogy fiúja legyen?

Figyelt kérdés
A lányom 13 éves nemrég iskolát váltott mert az elözőben nem érezte jól magát.nagyon tetszik neki az uj suli(2 hónapja jár ide) és van egy fiú osztálytársa akibe szerelmes és úgylátszik ez a fiú viszont is szereti én személyszerint nagyon féltem a lányomat és nemtudom jó lenne e ez az egész fiúzás még neki. Ti megengednétek hogy a 13 éves lányotoknak fiúja legyen?

2022. máj. 23. 01:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mi a kérdés? A fiút és a szüleit ismered, elsőre van bizalmad hogy nem használná ki és a lányodat is tartod elég felnőttnek egy kis tini kapcsolathoz.
2022. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
3%
Nem!A mivan ha fiú felelőtlen és később kiderül hogy meleg
2022. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
100%

Igaz még messze vagyok attól, hogy gyerekem legyen, de azért leírom a véleményem.

Szerintem ilyesmit nem lehet megtiltani, mert aztán titkolózás fog menni és nem lesz veled őszinte a gyereked. Egy ilyen gyerek kapcsolattól nem lesz semmi baja, ha a szíve sebződik meg abból csak tanul. Terhes meg csak nem lesz, ha nem teljesen hülyék. Azért a kapcsolatokról és az intimebb dolgokról beszélgessetek el. Visszagondolva én 13 évesen ilyet nem meséltem volna el az anyukámnak, szóval ha már megtisztelt azzal, hogy beavat inkább bízz benne és támogasd. Akármi is lesz a fiúval azt a lányod örökre megjegyzik, hogy milyen támogató volt az anyukája. Ahogy én is csodálkozva gondolok vissza, hogy mit szóltak amikor 300km-ről egy interneten megismert fiú nálunk aludhatott egy hétig akivel előtte soha nem találkoztak. Nagyon jó egy támogató szülő.

21/N

2022. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
100%

"és később kiderül hogy meleg"

?? ez miert lenne problema? :D

2022. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
90%
Jött 7 oldalnyi válasz, mit szeretnél még? Pláne azok után, hogy ismered a fiút, és megbízol a lányodban. "Járjanak" nyugodtan.
2022. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam az előző kommenteket, csak a kérdésre válaszolok. Szerintem csináljatok közös programokat, miért ne lehetne barátja, viszont azt a légkört ahol a gyerekek felelősségteljesen tudnak gondolkodni, nektek kell megteremteni, akár másik családdal összefogva. Áthívni hozzátok, beszélgetni velük (nem lerohanásra gondolok), sok program, nem magukra hagyni őket, és a legfontosabb, hogy a lányoddal tudj olyan bizalmi kapcsolatot kialakítani, hogy hogyha a családias légkör ellenére a fiú bepróbálkozna, elmondja neked. Nem tudom milyen a fiú, én semmiképpen nem tiltanám, hanem a baráti légkört próbálnám kiépíteni, ráhelyezve a felelősséget a fiúra, hogy a tettének igenis következménye lesz...

Nem könnyű, csak próbáld meg lazán kezelni.

31N

2022. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
100%

Persze persze tiltani mindent.


A kérdésből nem derül ki, hogy mennyire tartod értelmesnek a lányodat meg az adott fiút.


Tiltani, hogy fiúja legyen egy hatalmas baromság

2022. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
69%

Manapság korábban kezdik... MONDJA EGY 20 ÉVES!!!! VICC.


ezt manapság is 100 éve mondják....


Mmég meg sem születtetek, nekünk már akkor azt mondták hogy manapság korán kezdik.... Mondták ezt a nagymamák akik az 1920-as években születtek és 14 évesen mentek férjhez...

2022. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
100%

A válaszok fele előítéletekkel teli marhaság.


A kérdező nem arról beszélt hogy a lánya máris szexelni akar.....


Mégis a válaszok fele ide tereli, amikor NEM ERŐL KÉRDEZTEK

2022. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális ebben a korban az első szerelem.
2022. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!