Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elakarok költözni anyukámtól,...

Elakarok költözni anyukámtól, ezt hogy csinálhatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szüleim 2018ban váltak egy egymástól, 2019 elején anyukámnak lett egy új párja ahol most is lakunk. Nem ezzel van a baj hanem, hogy apukámmal 2 hetente találkozhatok max, és vele sokka jobban kijövök, ugyanaz érdekel minket, egyszerűen nagyon hasonlítok apámra. Mivel én anyummal és mostohaapámmal élek (ő is jóarc) Csak szeretnék már innen elköltözni apámhoz. Ezt hogy csinálhatnám? Kivel beszéljek erről? Bíróságon kell egyeztetni ezt? 16/F

2022. jún. 15. 20:28
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
Faterodtol függ, ha akarja onnan lehet intézkedni.
2022. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
89%
Nézd kérdező, kéthetente egy hétvégét tölteni valakivel nem ugyanaz, mint vele élni...
2022. jún. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
85%

"van amikor ott vagyok nala neha hetkoznap, viszont munkaja miatt nagyon keveset,"


Ne költözz!

2022. jún. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:
13# Anyukám is 12 órát dolgozik hétfőtől és még szombaton is, már 2 éve, apám meg csak 8at,szóval már megszoktam ha egyedül lennék otthon.
2022. jún. 16. 10:36
 15/59 anonim ***** válasza:
88%

#14: ha a szüleid jóban vannak egymással, megbeszélik, és beleegyeznek, akár "papírok" nélkül is költözhetsz...

De tartok tőle, hogy valami nem stimmelhet, ha még rá se mertél kérdezni egyiknél sem...

2022. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
87%

szerintem itt a nyári szünet, most ki tudod próbálni, milyen huzamosabban nála lenni. Legyél nála egy hetet, és meglátjátok mi sül ki belőle. Biztos lesz apád szabadságon, vagy több napot összefüggően nála tudnál lenni, ha vele laksz, akkor se szabadságon lesz, szóval én így próbálnám meg előbb, hogy kicsit többet legyetek együtt.

Mi szerettünk anyósomnál aludni párat, ha lementünk hozzá vidékre, egyszer a fél szabadságunkat akartuk ott tölteni, egy hetet, hogy örüljön, hogy több időt töltünk nála, nem havonta egy fél napot, hát hiába főztem én, és nem volt ránk gond, azért 3 nap után besokallt tőlünk, és kezdett nagyon bunkó lenni. :D Hát mi jót akartunk, neki, mert keveset látja a fiát, de úgy látszik megszokta, hogy keveset látja, és úgy pont jó, ha csak alkalmanként találkoznak, nem kíván több napot vele tölteni, nem bírja ki, hogy folyamatosan vannak a házban, hiába segítettünk addig amit csak tudtunk, meg rengeteget beszélgettünk. Nem maradtunk ott egy hetet végül

:D 3 nap volt a tűréshatára, amíg nagyon örült nekünk, utána inkább láb alatt voltunk neki. Apukád a 1.5 napokkal semmit nem tud, és Te sem, hogy milyen lenne együtt élni.

2022. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Kedves 16, igen, ez igaz, köszönöm hogy elmagyarazod hogy is lenne a legjobb, a te történeted is érdekes, apám mivel nem megy nyaralni ezert nem most veszi ki a szabit (nem is tudná, mivel nem megy, es meg nem is hazudhatna, mivel valami papírokat kérnek a munkahelyén a nyaralásról)hanem majd csak szeptemberben kap szabadságot sajnos, akkor meg már kezdődik a suli, viszont nekem nem macerás az se mivel mindig is egymagam mentem iskolába, városba kerékpárral.Viszont még a házat felkell hogy ujitsa valamennyire, igaz már nincs sok, mivel fürdővel, meg az előszobával kész van, még talán lefesteni kell, meg az udvaron kicsit rendet rakni, és mondta hogy erre szeretné azt majd elhasználni, persze ez nem azt jelenti hogy nem lehetek nála, csak ezt hozzáfűztem. Egyebkent nemtudom hogy kérdezzek rá tőle hogy odaköltözhetek e, mikor lenne neki alkalmas,mivel mondtam már hogy még dolgozik a házon, de azon is gondolkoztam hogy abban is segíthetek neki ha ott élnék.stb.. a
2022. jún. 16. 11:44
 18/59 anonim ***** válasza:
89%

" valami papírokat kérnek a munkahelyén a nyaralásról"


Jó kis lepattintószöveget mondhatott neked...

Ilyen a világon nincs! Személyiségi jogok tiprása lenne.

2022. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
Nem, mivel ez tényleg így van, a munkahelyen bekell előre jelenteni a nyaralást hogy mikor mész és meddig vagy hogy úgy adják meg a szabadságot amit kitudsz venni.
2022. jún. 16. 12:23
 20/59 anonim ***** válasza:
90%
Az addig oké, hogy előre kérik mikor akar valaki szabadságra menni, de q papírokat kernek q nyaralasrol az egy igen gyenge kamu.
2022. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!