Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elakarok költözni anyukámtól,...

Elakarok költözni anyukámtól, ezt hogy csinálhatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szüleim 2018ban váltak egy egymástól, 2019 elején anyukámnak lett egy új párja ahol most is lakunk. Nem ezzel van a baj hanem, hogy apukámmal 2 hetente találkozhatok max, és vele sokka jobban kijövök, ugyanaz érdekel minket, egyszerűen nagyon hasonlítok apámra. Mivel én anyummal és mostohaapámmal élek (ő is jóarc) Csak szeretnék már innen elköltözni apámhoz. Ezt hogy csinálhatnám? Kivel beszéljek erről? Bíróságon kell egyeztetni ezt? 16/F

2022. jún. 15. 20:28
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom arra gondol a kerdezo , hogy ezert nem viszi el nyaralni.

En nagyon remelem , hogy mi latjuk rosszul a dolgokat !

Kerdezo majd ird meg nekunk , hogy mit mondott apukad! En nagyon drukkolok , hogy olyan dontest hozzatok ami mindenkinek megfelel.

2022. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:

Koszonom 41#. :)

De sracok, azert nem visz el nyaralni mivel nincs mivel, ez a baj, meg mindig, buszjaratokat neztunk (kozosen) mindegyik tele van, talan ha valaki lemondja akkor azzal mehetnenk. Ha tehetnenk akkor elmennenk apammal.

2022. jún. 24. 22:52
 43/59 A kérdező kommentje:
Ja igen, es meg annyi hogy nem tud kivenni szabadsagot, de ezt mar elmondtam...
2022. jún. 24. 22:53
 44/59 anonim ***** válasza:
47%

Azt mondtad, hogy tud kivenni szabadságot, csak előre kell szólni.

Meg hogy elmegy szeptemberben azért nyaralni, nélküled. Akkor már tuti nem lesznek tele a buszok... jézus.

2022. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
66%
Majdnem 100 százalékra mondanám, hogy apád nem fog magához venni. Persze majd kitalál valami kifogást, hogy ne tűnjön szr apának, de hétszent, hogy lepattint ezek alapján.
2022. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezed meg apádat, hogy 100%, fix, hogy odaköltözhess hozzá, veled akar élni. Nekem anno amikor a szüleim elváltak, én is úgy éreztem, hogy apám örülne, ha nála laknék. Aztán amikor megjelentem egy bőrönddel és a sulis cuccaimmal, akkor csak pislogott és hazavitt anyámhoz. Később kiderült, hogy eleve apám miatt váltak el, aki eleve azért hagyta el anyámat, hogy tudjon nőzni. Nyilván egy 16 éves lány zavaró tényező lett volna a kan barlangban.

33N

2022. jún. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
74%
Ordít apád valaszaiból hogy kifogások... mi az h tele vannak a buszok? Mindenhová? KAMU!
2022. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
87%

Összefoglalom:

Apád nem vehet ki szabadságot, csak ha papírja van, hogy nyaral.

Csak szeptemberben tud kivenni szabit, amikor te már iskolában vagy, akkor bezzeg nem kell nyaralós papír.

Meg amúgy sincs autója, de a buszok meg tele vannak, ezért nem visz téged sehova :D persze a felújítás minden problem nélküp megy autó nélkül, csak veled eltölteni nem lehet egy hetet semmiképp :D

Megsúgom: ha vonattal lementek a Balatonra, az nem lesz telebusz.

2022. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%
Történt azóta valami? Beszéltél a szüleiddel, hogy költöznél?
2022. júl. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%
Létezik autóbérlés is, kérdező. Történt valami változás egyébként?
2022. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!