Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem aggasztana, ha...

Titeket nem aggasztana, ha túl sok fiúval/férfival venné körbe magát a 20 éves lányotok?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy kérdést, amiben a kérdező kiírta, hogy a szülei folyton szóvá teszik neki, hogy nem beszélget az ellenkező nemmel, majd felsorolt egy csomó példát ennek a cáfolására. Lehet én vagyok a prűd, de nekem hirtelen soknak tűnt, hogy egyik estét X sráccal tölti, a másikat meg egy másikkal, közben meg más pasikkal is találkozgat kettesben, de egyik sem a párja ezek közül. Én lehet félreérteném a helyzetet szülőként.

Mit gondoltok? Ti hogy állnátok ehhez szülőként?


2022. okt. 18. 22:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%
Itt komolyan mindenki csak a szexre tud gondolni? Az én nővéremnek is sokkal több fiúbarátja volt, van, mert így alakult ki a baráti társasága, mégsem szexel egyikkel sem. Erre esetleg nem gondol komolyan senki, hogy nem csak szex miatt lehet az ellenkező nemmel találkozni? És akkor még rám mondják néhányan, hogy én vagyok perverz, lol.
2022. okt. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 NTBS ***** válasza:
98%
Nem, mert 20 évesen már felnőtt, ha jól neveltek akkor nem fog hülyeséget csinálni.
2022. okt. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
91%

Senkinek semmi köze hozzá.


Hogyha minden nap mással szexelnek - nem valószínű, nekem is van 3-4 fiúhaverom, akikkel egyszer nem került szóba a testiség -, az is az ő dolga, vagy ha nincsen barátja, az is.

2022. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%
Mellesleg én sokkal szívesebben töltöm fiútársaságban az időmet kb kislánykorom óta, mert a smink meg ezek a csajos témák távol állnak tőlem.
2022. okt. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
14%
#14 special snowflake found
2022. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
92%

Talán jobban megbizik a fiu barátokban,mint a lányokban.

Nem kell mindig arra gondolni,ami nincsen.

2022. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
93%
9-es, végül is csak két részét nem sikerült értelmezned a 8. hozzászólásomnak: "emberrel" és "közös beleegyezésen alapuló" kapcsolatokról beszélünk. Az, hogy neked kapásból kecskék jutnak eszedbe, inkább rólad árulkodik.
2022. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
94%
Van valami törvényi szabályozás, hogy beszélni, szórakozni, találkozni csakis a saját nemünkkel vagy felváltva egyik nap ezzel másik nap mással lehet?
2022. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
10%
Engem az aggasztana, ha egy aggszűz penèszvirág lenne.
2022. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Agyon is utnem a lanyomat de az apja is
2022. okt. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!