Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem aggasztana, ha...

Titeket nem aggasztana, ha túl sok fiúval/férfival venné körbe magát a 20 éves lányotok?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy kérdést, amiben a kérdező kiírta, hogy a szülei folyton szóvá teszik neki, hogy nem beszélget az ellenkező nemmel, majd felsorolt egy csomó példát ennek a cáfolására. Lehet én vagyok a prűd, de nekem hirtelen soknak tűnt, hogy egyik estét X sráccal tölti, a másikat meg egy másikkal, közben meg más pasikkal is találkozgat kettesben, de egyik sem a párja ezek közül. Én lehet félreérteném a helyzetet szülőként.

Mit gondoltok? Ti hogy állnátok ehhez szülőként?


2022. okt. 18. 22:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
60%
Miért, hol van kőbe vésve, hogy mi a normális? Sehol, ez is csak egy társadalmi berögződés semmi több.
2023. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
18%

Ha tiltod a gyümölcsöt, csak még édesebb lesz.

Én szülőként rémtörténeteket mesélnék lányokról, akiket szerelemféltésből ölt meg valamelyik csávójuk. Had legyen utólagos értelme szerencsétlen haláluknak és legyen ez tanulság is a fiuknak.

Van pár ilyen eset a magyar kriminalisztikában is minden évre jut néhány.

2023. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%
#32 És ezzel mire akarnád tanítani? Ne legyen pasija, mert a végén még megöli?
2023. febr. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
55%

"Tarsadalmi berogzodes" 😭

Tudodmit, inkabb legyen 10 palival a lanyom mint ilyen agyalagyult liberalis legyen

2023. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!