Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem aggasztana, ha...

Titeket nem aggasztana, ha túl sok fiúval/férfival venné körbe magát a 20 éves lányotok?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy kérdést, amiben a kérdező kiírta, hogy a szülei folyton szóvá teszik neki, hogy nem beszélget az ellenkező nemmel, majd felsorolt egy csomó példát ennek a cáfolására. Lehet én vagyok a prűd, de nekem hirtelen soknak tűnt, hogy egyik estét X sráccal tölti, a másikat meg egy másikkal, közben meg más pasikkal is találkozgat kettesben, de egyik sem a párja ezek közül. Én lehet félreérteném a helyzetet szülőként.

Mit gondoltok? Ti hogy állnátok ehhez szülőként?


2022. okt. 18. 22:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%
20 éves már...
2023. jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
30%
Aggódnék a becsületéért. Ugyanis nem arra nevelem a gyerekem, hogy riherongynak tartsák. És kell, hogy egy nőben legyen tartás.
2023. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem sok minden aggasztana, amit majd hajdani 20 éves lányom fog tenni. Addigra már naaaaagyon nagyon nagyon sokszor a szint fölé lenne vive az önismerete, aminél már nem aggódnék.
2023. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

" Én lehet félreérteném a helyzetet szülőként."


Értsd. Kit érdekel, hogy mit gondolsz, ha ilyen idióta vagy?

2023. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%
Én 13 éves koromtól 30-40 éves pasikkal vettem körbe magam lányokkal sose. Mègse érdekelte a kutyát se mert a hátam mögött beszéltek ki.
2023. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
34%

A becsületéért aggódnál :D ha autót lopok meg hazudok meg lopok akkor aggódj a becsületemért. Annak, hogy kivel és hányszor szexelek, semmi köze sincs ahhoz, hogy becsületes vagyok-e vagy sem.


Mondjuk valszeg nincs ilyen idióta a környezetemben, elvárok az ismerőseimtől egy intelligenciaszintet.

2023. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
55%

Fősulin sok csaj volt ilyen


Pár év és lenyugodtak, mind gyerekes már férj mellett


Szerintem hagyd ameg ésszel csinálja

2023. jan. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
38%

26os, nagyon nincs igazad

Egy nonek igenis leassa a becsuletet ha koztudottan atmentek rajta sokan

2023. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
75%
Attól még ugyanannyi joga van élvezni az életet akár ilyen tekintetben is, arról nem tehet hogy a társadalom ilyen eltolt gondolkodásmóddal rendelkezik, hogy ha egy nőnek egynél több partnere volt akkor már kb le k-zzák ha egy férfinak volt sok akkor meg ő a király.
2023. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

Pasinál se normális, ha végigk*rta a fél világot. Miért lenne az? Bármilyen betegséget összeszedhetett. Az se normális, ha egy partnere se volt 30 éves koráig, de a 100 se okés.

És ha valaki csak így tudja élvezni az életet, az már régen gond.

2023. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!