Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, hogy ha már nem...

Mit tehetek, hogy ha már nem tudom elviselni a lányom zenei ízlését? Komolyan határozzam meg, mit hallgathat? Hogyan ellenőrizzem?

Figyelt kérdés

A lányom kb. 14 évesen kezdett el magától zenét hallgatni. Most 17. Rock zenével kezdett alapból, aztán szép lassan a metal felé fordult. Lány létére mindenféle rikácsolós, hörgős zenét hallgat. Utánanéztem, és van az álala hallgatott zenészek között egy templomégető elítélt gyilkos is, egyéb bandák meg tele vannak drogosokkal, heroinfüggőségről szólnak a szövegek. De leginkább a hangzás zavar, szerintem lelkileg torzít az, ha valaki ének helyett borzalmas hörgést hallgat, semennyire sem normális egy lánynál aztán pláne. Szerintem még a szexuális fejlődését is befolyásolja, mert így a kortársai nem fognak rá igazi lányként tekinteni, nem lesznek vele tisztekettudóak, udvariasak, haverként fogják maximum kezelni, vagy épp kiröhögni.

Mit tegyek? Komolyan tiltsam?



2022. dec. 28. 12:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, csak neked: [link] 🤘🏻
2022. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 anonim ***** válasza:
89%
Hopp, a kilencvenesnek szántam..
2022. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/103 anonim ***** válasza:
88%

92#

Nagyon szépen köszönöm!

Ezt fogom napokig hallgatni!😂😂😂😂

2022. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
71%

Ennek a kérdésnek a ki írója vagyok: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..


Mint látható, ezt nem én írtam ki (páran írták a másik alatt).

2022. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 anonim ***** válasza:
100%
jaj hát a Burzum meg Mayhem jó zenekarok <3
2022. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/103 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd békén, nem ettől lesz sorozatgyilkos, sem drogos állat.
2022. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 anonim válasza:
93%
Mondjuk vehetnél neki egy fasza fülest, amivel halgathattja.És akkor neked sem kell az ő szarját hallanod, meg neki sem kell a te vernyogásodat. Win-win
2022. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/103 anonim válasza:
100%
ha még a zenei ízlésében is ennyire korlátozni próbálod akkor bele se merek gondolni mi a helyzet az élet többi részével. Az ilyen szülők meg elhiszik hogy mekkora jó munkát végeznek mert törődnek a gyerekkel, de amit te művelsz az valószínüleg van olyan rossz mintha nemtörődnél vele. Vajon mit fogsz csinálni ha más, nagyobb dologban hoz egy saját döntést? Jót akarsz neki de tönkreteszed a szemelyiseget, az önbecsülését de legfőképpen a feléd irányuló tiszteletét azzal,hogy arra neveled, hogy nem döntheti el neki mi a jó. Milyen felnőtt lesz olyanból akinek az élet legkisebb részletei be vannak határozva? Most fogasjunk azt hiszed valami buta lbs kis taknyos vagyok de majd meglátod mikor a gyereked semmibe fog nézni, vagy éppen olyan szinten életképtelenre neveled, hogy majd etetheted őt a nyugdíjadból mert tönkretetted a személyiségét és az önbecsuleset
2022. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 Darius- ***** válasza:
37%

80- Tudok én irni marhasagot is.



Blues-jellegzetesen kék, depresszív stílus. Színe miatt rendőrzenének is szokták hívni. Többnyire szőke nők viselik, de ezt a hibát a férfinemű blúz rajongók igen gyorsan korrigálják.


Lambada

Igen teherbeejtő stílus, ezért lambadára táncolni a muzulmán országokban azonnali megkövezést von maga után


Népdal

Egyszerűen tömegoszlató tömegpusztító fegyver.


Opera metál

Már éppen kezdenéd élvezni az operaénekesnő dalát, amikor felbőgetik az elektromos gitárt amíg vér nem folyik beszakadt dob- és egyéb hártyáidból.


Axl magyarázata: Vagyis a meditációd végét jelentő csendes tengerzúgás után rögtön egy olyan heavy metál szám robban be, amitől helyből katapultálsz a tetőn át.


Új hullám

A rap alfaja a régi hullám mellett. Csomagtartókban művelik.



Didizmus

Egyedüli hazai képviselője Fekete Kétszersült Dádé.

2022. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim válasza:
93%

Ilyen redvás féreg szülőt...

Utána lehet hisztizni, ha a gyereked legközelebb a teméseden lesz a közeledben.

[link]

[link]

[link]

Ha ez nem zene, akkor mi az? Az amire az audista tesákok rázzák?

2022. dec. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!