Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, hogy ha már nem...

Mit tehetek, hogy ha már nem tudom elviselni a lányom zenei ízlését? Komolyan határozzam meg, mit hallgathat? Hogyan ellenőrizzem?

Figyelt kérdés

A lányom kb. 14 évesen kezdett el magától zenét hallgatni. Most 17. Rock zenével kezdett alapból, aztán szép lassan a metal felé fordult. Lány létére mindenféle rikácsolós, hörgős zenét hallgat. Utánanéztem, és van az álala hallgatott zenészek között egy templomégető elítélt gyilkos is, egyéb bandák meg tele vannak drogosokkal, heroinfüggőségről szólnak a szövegek. De leginkább a hangzás zavar, szerintem lelkileg torzít az, ha valaki ének helyett borzalmas hörgést hallgat, semennyire sem normális egy lánynál aztán pláne. Szerintem még a szexuális fejlődését is befolyásolja, mert így a kortársai nem fognak rá igazi lányként tekinteni, nem lesznek vele tisztekettudóak, udvariasak, haverként fogják maximum kezelni, vagy épp kiröhögni.

Mit tegyek? Komolyan tiltsam?



2022. dec. 28. 12:30
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim válasza:
100%

Félreértelmezed ezt a fajta zenét. Érdemes hőrgéseket használó jó magyar zenekar szővegét elolvasni ,,téveszme" ,,thy catafalque". Az hogy van pár aki gyilkos meg templomokat gyujtogat ,nos igen van ilyen is,de a lányod valószínüleg tudja hogy ez az ember egy rossz ember egy szar ember,csak zeneileg att még egy zseni volt az ember.

A szexualitasrol meg annyit hogy ha valaki emiatt nézi ,,havernak'' az csak azt a srávot fogja minősiteni ,de kétlem hogy ilyen lenne elvégre nagyon népszerű lett a metal manapság a fiatalok körében

2022. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 anonim ***** válasza:
100%
Èn 12 èves köröm óta rockot metált hallgatók most 23 vagyok és nem drogozom csak dohányzom jah és tiszta feketèbe járok mindig szóval hagyd
2023. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/103 anonim válasza:
100%
Szerintem állj le. Simán az van, hogy szűklátókörű, szexista és sz@r ízlésű vagy. Ha te a nagypaparokknál maradsz, az a te dolgod, de ha cseszteted, fixen meg fog utálni. Jogosan.
2023. jan. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!