Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a lányom szerelmes...

Szerintetek a lányom szerelmes? Tényleg túl szigorú vagyok a lányommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 13,5 éves lányom aki mostanában elég furcsán viselkedik. Mostanában sokkal többet foglalkozik a külsejével reggelente van hogy több mint egy órát tölt a tükör előtt ki sminkeli magát minden reggel befúja magát parfümmel,dezodorral 15-20 percig választja ki mit vegyen fel holott eddig sokkal kevesebbet foglalkozott a külsejével valamit a telefonján is többet lóg valakivel chatel ezek miatt én azt gyanítom hogy lehet hogy szerelmes. Félre értés ne essék nem vagyok rá emiatt mérges de nagyon féltem szerintem ez a fiúzás meg “szerelem” neki még felesleges és nagyon korai nem értem a mai fiatalok miért sietnek ennyire ezekkel a dolgokkal.

Szóval az első kérdésem az lenne hogy szerintetek szerelmes a lányom? És ha igen mit tudnék tenni hogy lebeszéljem erről de ne utáljon meg ?


Lenne még egy másik kérdésem is mivel már rengetegen vágták a fejemhez hogy túl szigorúan nevelem a lányomat ami nekem nagyon rosszul esik de mégsem gondolnám úgy hogy valamit rosszul csinálok. Az a lényeg hogy nem engedem meg neki hogy elmenjen a barátnőivel moziba,plázába stb.. mivel szerintem ehhez még fiatal hogy így nélkülem eljárkáljon. A másik dolog pedig az hogy nem engedem neki hogy nőiesebb ruhákat hordjon és hogy szőrtelenítsen mivel szerintem ezekhez még kislány.Az is sok ismerősöm szerint baj hogy nem tartottam még neki szexuális felvilágosítást szerintetek ennek mikor jön el az ideje?

Szerintetek túl szigorú vagyok a lányommal?


Ui:elfelejtettem írni hogy ketten élünk a lányommal mivel az apjával már régen elváltunk (nem tartjuk vele a kapcsolatot) és új kapcsolatom sincs. Az értelmes válaszokat pedig előre is köszönöm



2023. febr. 14. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
99%
Szexuális felvilágosítás azért kell, mert alap dolgokkal sincsenek tisztában néhányan, miközben a kámaszutra összes póza megvolt már. Sz\
2023. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze, akkor mit keresel egy ilyen oldalon...
2023. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
93%
te jo eg. de jo hogy nem ilyen anyam van. nezz magadba egy kicsit mielott azt mondod hogy nem vagy szigoru.
2023. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
98%
Mert ilyen oldalon kik írnak? KÖnyvmolyok vagy ribik kizárólag?
2023. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
99%

Azt az egy dolgot nem értem, hogy miért nem engeded meg neki, hogy programot csináljon a barátnőivel?

Mégis mihez fiatal? A barátsághoz?!

2023. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim válasza:
96%
Ha kislány lenne nem lenne rajta szőr hogy szőrtelenítse... kérlek a fejünket néha használjuk is ne csak port fogjon...
2023. febr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
13%
8-10 éves még nem szőrös. Amúgy láb szőrtelenítésről volt szó.
2023. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
14%
2023. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
100%

Hat en mar szoros voltam boven 10 evesen. A labam is, meg ott lent is. Es mar menstrualtam is akkor...28 eves vagyok.

Szoval ez se ma volt.

Szerencsere edesanyam engedte, hogy borotvalkozzak, bar intim teruleten meg akkor en nem akartam, nem volt ra igenyem, viszont pl 11 evesen mar igen. Szoval az se varatott sokat magara.

Es akkor amugy mi van? Ez csak szor.

2023. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
100%

Én is menstruàltam màr 13 évesen, szerelmes is voltam, sminkeltem is, és hajtottam a fiúkat, csókolóztam is. Ez màr lassan 20éve volt. Nehogymàr egy ennyi idős tini ne mehessen el a barátival. Ki fogjàk közösíteni, egy haverja, barátnője se lesz, mert ki fogjàk röhögni, hogy az anyucikàja semmit nem enged. Mi baja lesz, megvesz egy farmert a plàzàba, vagy moziznak, esetleg diszkó? És? Amúgy meg a f... Nappal is felàll. Inkàbb hagyj neki életteret, mert ezzel semmi jót nem teszel,nem engeded hogy a határait meg tudja húzni magànak, csak megalàzod, és azt éred el, hogy ne bízzon meg benned, és ne akarjon neked mondani semmit. Ha nem ülsz le vele beszélgetni, nem gond, akkor vegyél neki felvilàgosító könyvet, vagy csajos újsàgokat. Lehet ezt diszkréten is kezelni.

Úgy is lehet őt szeretni és félteni, hogy hagyod levegőt venni. Mindentől nem óvhatod meg és nemis szabad/kell, hagyd hogy hibàzzon, hagyd hogy tini legyen! El kell engedned a kezét, nem kislàny màr, hidd el többet tud dolgokról, mint te azt gondolni mered...


Azt tudasd, hogy szàmíthat ràd, megbízhat benned, de ennyi. Nem kell neki több jelenleg :)

2023. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!