Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a lányom szerelmes...

Szerintetek a lányom szerelmes? Tényleg túl szigorú vagyok a lányommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 13,5 éves lányom aki mostanában elég furcsán viselkedik. Mostanában sokkal többet foglalkozik a külsejével reggelente van hogy több mint egy órát tölt a tükör előtt ki sminkeli magát minden reggel befúja magát parfümmel,dezodorral 15-20 percig választja ki mit vegyen fel holott eddig sokkal kevesebbet foglalkozott a külsejével valamit a telefonján is többet lóg valakivel chatel ezek miatt én azt gyanítom hogy lehet hogy szerelmes. Félre értés ne essék nem vagyok rá emiatt mérges de nagyon féltem szerintem ez a fiúzás meg “szerelem” neki még felesleges és nagyon korai nem értem a mai fiatalok miért sietnek ennyire ezekkel a dolgokkal.

Szóval az első kérdésem az lenne hogy szerintetek szerelmes a lányom? És ha igen mit tudnék tenni hogy lebeszéljem erről de ne utáljon meg ?


Lenne még egy másik kérdésem is mivel már rengetegen vágták a fejemhez hogy túl szigorúan nevelem a lányomat ami nekem nagyon rosszul esik de mégsem gondolnám úgy hogy valamit rosszul csinálok. Az a lényeg hogy nem engedem meg neki hogy elmenjen a barátnőivel moziba,plázába stb.. mivel szerintem ehhez még fiatal hogy így nélkülem eljárkáljon. A másik dolog pedig az hogy nem engedem neki hogy nőiesebb ruhákat hordjon és hogy szőrtelenítsen mivel szerintem ezekhez még kislány.Az is sok ismerősöm szerint baj hogy nem tartottam még neki szexuális felvilágosítást szerintetek ennek mikor jön el az ideje?

Szerintetek túl szigorú vagyok a lányommal?


Ui:elfelejtettem írni hogy ketten élünk a lányommal mivel az apjával már régen elváltunk (nem tartjuk vele a kapcsolatot) és új kapcsolatom sincs. Az értelmes válaszokat pedig előre is köszönöm



2023. febr. 14. 22:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
100%

Anyám korosztalya a hatvanas években már miniben járt

Tényleg időszerű lenne csadort huznod a tinilanyodra így 2023-ban

2023. máj. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, szegény lány... Jól vissza van fogva, majd ne csodálkozz, ha kamuzni fog meg nem rád hallgatni. Nagyon rövid pórázra akarod fogni őt.
2023. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyen szülőktől szoktak minél messzebbre menekülni a felnövő fiatalok. Ne csodálkozz majd, ha egy jó távoli egyetemen akar továbbtanulni a lányod.
2023. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
91%
Legyél partnere ezekben. Engedd, hogy szőrtelenítsen ( gyanta, vagy borotva), mert ez nagyon időszerű neki. Lehet, a lányok is cikizni fogják, ha szőrösen járkál nyáron. A felvilágosítás is időszerű ( az, hogy az osztálytarsai tudnak erről, nem azt jelenti, hogy művelik is.). A ruhát had válassza ki ő ( rövidnaci tendben, haspóló is nyáron, szoknya is jó dolog.) A cipőben szigorú vagyok, ott a kényelmet nézem, legyen csini, de nem lehet magassarkú, mert árt a lábnak. El is engedem a barátnőivel, megbeszeljük mikor jöjjön haza. Mindig időben hazaér. Így azt is el tudja fogadni, ha időnként nem engedem el helyekre, mert szerintem korai. Ha ezt csinálod a lányoddal, akkor nagyon el fog távolodni tőled és magadra fogsz maradni.
2023. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
17%

Te jó ég 80 válasz erre a kérdésre? :D


Micsoda érdeklődés a 13 éves lányok szerelmi élete iránt!!!


Hihetetlen...

2023. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
100%
Még hanyszor emeled ki? Szigorúan fogod, kesz.
2023. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 Manócska1 ***** válasza:
100%
szerintem is hagyd hadd éljen ahogy szeretne. én is halálosan szerelmes voltam ennyi idősen kb. viszonzatlanul,de aztán jött a nagy Ő-m már 22 éve.
2023. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
100%
Tudják, hidd el. Világosítsd fel, és kérdezd meg, mi történt. De ne légy követelőző, kioktató, vagy számonkérő, mert az életben nem szeded ki belőle, mi van, és nem fog bízni benned. Ha nem akar beszélni, ne erőltetsd!
2023. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim válasza:
44%
75 Végül milett a vége?
dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!