Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám reagálta...

Szerintetek anyám reagálta túl vagy tényleg ekkora dolog ez?

Figyelt kérdés

Itt a kérdés előzménye:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Összeszólalkoztunk( nem konkrétan most) és mondtam neki hogy mégis mi alapján döntött így, hát semmi köze a házhoz, miért nem kérdezett meg legalább.

Aztán elvileg ezzel úgy megbántottam hogy majdnem sírt meg hasonlók.

De szerintem nagyon is jogos a kérdésem, mert ez tény amit mondtam.


2023. ápr. 15. 20:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 A kérdező kommentje:

Nem tudnak válni anyámék mert nem házasok.

De leírtam már, apám így akarta. Mit kell ezen indokolni?


88# Ez nem szeretnék kérdése, ez van.

Tudnom kéne mi jár apám fejében? Nem az a lényeg, hanem az hogy van.

2023. ápr. 16. 13:42
 92/102 anonim ***** válasza:
93%
"Meg apám nekem akarta adni mert bennem bízott, bízik." Ez jogilag még viccnek is rossz lenne egy házasságban.
2023. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:
Nem házasok. De miért lenne az? Anyám ilyeneket művel... Apám nem rokonoknak hanem nekünk vett házat.
2023. ápr. 16. 13:42
 94/102 anonim ***** válasza:
3%
Úgy bírom, hogy senki se a kérdésre válaszol, hanem a kérdező pénztárcájában kotorászik, mert miért is tulajdonos..! Irigylitek őt. Ennyi! Nektek csak a meztelen pıcsátok van, meg egy hiteletek, amit majd az unokátok 75 éves korában talán ki tud fizetni, neki meg saját tulajdona van. Klasszik magyar, rohadjon meg mindenki IS.
2023. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
96%

#94


Én mondjuk az anyját sajnálom. Mi se vagyunk házasok, minden a partnerem nevén van, igaz a gyerekek se tulajdonosok. Szóval én ebből az aspektusból nézem. Pocsék dolog egy családot igazgatni, nevelni, ellátni, feláldozni az életedet, azért, hogy a 17 éves fiad a képedbe vágja, hogy semmid sincs. Mindezt azért, mert apuka fosik, hogy vagyonmegosztás lenne, ha elhagyná a nőt/vagy ő őt. Ez az apa szégyene. Nem biztosítja a biztonságot az anyának és a saját gyereke visszaél ezzel.

Nekem legalább van eszem és dolgozom, félreteszek, hogy ha felnőttek a gyerekek, vehessek egy lakást. Mert az ilyen férfiak, mint itt az apa, nincstelenné teszik a nőt.

2023. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 A kérdező kommentje:
17?
2023. ápr. 16. 14:09
 97/102 A kérdező kommentje:

95# Az egész 10 oldal arról szól hogy valótlan dolgokat állítotok.

Anyám mondta még jóval régebben hogy nem fontos a házasság neki. Mégis miről van szó? Vegyétek már észre magatok, görcsöltök hogy bizonygassátok a semmit.

2023. ápr. 16. 14:11
 98/102 anonim ***** válasza:
95%
Itt egyedül te görcsölsz, vedd már észre magad végre.
2023. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 A kérdező kommentje:
Egyedül? Ne viccelj velem.
2023. ápr. 16. 14:35
 100/102 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem vagy nincs tulajdonjoga - és ez lenne még jobbik eset.


Vagy a házon pl kva sok hitel van, és azért van tulajdonjoga, hogy a bank, ne vegzálja őket, mivel a tulaj kiskorú.

2023. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!