Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám reagálta...

Szerintetek anyám reagálta túl vagy tényleg ekkora dolog ez?

Figyelt kérdés

Itt a kérdés előzménye:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Összeszólalkoztunk( nem konkrétan most) és mondtam neki hogy mégis mi alapján döntött így, hát semmi köze a házhoz, miért nem kérdezett meg legalább.

Aztán elvileg ezzel úgy megbántottam hogy majdnem sírt meg hasonlók.

De szerintem nagyon is jogos a kérdésem, mert ez tény amit mondtam.


2023. ápr. 15. 20:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:
100%

A kommentjeid alapján - bár azt is írtad, tulajdonképpen nem tudod, miért kaptál tulajdonjogot - apukád hozott egy döntét, amivel gyakorlatilag a kb 19-20 éves élettársi kapcsolat után (hiszen már Te is elmúltál 18 éves) anyukádat kisemmizte, a kiskorú testvéreidhez képest pedig előnyhöz juttatott téged, te viszont játszva a "boldog tudatlant", ehhez szépen asszisztáltál és még nagyképűen oda is vágod anyukádnak, hogy Te vagy a tulajdonos, jobb, ha befogja a száját...

Igazán korrekt emberek vagyok apukáddal együtt, ha igaz, amiket leírtál.

Cseppet sem csodálkozom rajta, hogy anyukád el van keseredve és hatalmasat csalódott.

2023. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 anonim ***** válasza:
20%
Az apja tudta milyen a felesége, ezért a fiára bízta a cuccost, ezt igazolja az előző kérdés is.
2023. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!