Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám reagálta...

Szerintetek anyám reagálta túl vagy tényleg ekkora dolog ez?

Figyelt kérdés

Itt a kérdés előzménye:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Összeszólalkoztunk( nem konkrétan most) és mondtam neki hogy mégis mi alapján döntött így, hát semmi köze a házhoz, miért nem kérdezett meg legalább.

Aztán elvileg ezzel úgy megbántottam hogy majdnem sírt meg hasonlók.

De szerintem nagyon is jogos a kérdésem, mert ez tény amit mondtam.


2023. ápr. 15. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
100%
Tudatlan vagy. Jogilag a haszonelvezo a tulajdonos folott all.
2023. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy elfelejtettél válaszolni arra a kérdésre, hogy milyen jogcmen jutott hozzád az ingatlan. Öröklés? Ajándék? A testvéreid nem kaptak, ugye? csak te..Maholnap - ha csúnyán nézel rájuk -, nekik is odaböffented, hogy ingyenélők?
2023. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem anyukád reakciója természetes, az emberek nagy része így reagálna. Az előző kérdésednél én voltam az első válaszoló. Akkor is igazat adtam neked, az alapkérdésben most is igazat adok neked. Amiért itt mindenki támad téged (és én is egyet értek velük), hogy miért kellett ilyen undorító stílusban hozzá vágni anyukádhoz, hogy szerencsétlennek nincs otthona? Nem azzal van a gond, amit mondtál, hanem azzal, ahogy. Pont erre próbáltalak figyelmeztetni a múltkor.
2023. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
93%
Én elakadtam ott, hogy anyádnak semmi köze a házhoz, mert a te neveden van. Ok. Üzenem anyukádnak, hogy innentől legyen kedves ne takarítson, főzzön, mosson, stb stb mert semmi köze ahhoz a házhoz. Miért is tenné?
2023. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
98%

Írd már meg, hogyan kaptad a fele ingatlant? Te voltál a kedvenc unoka? Azért? Vagy mert fiúnak születtél? Vagy mert első gyereknek születtél?

És erre vered a nyáladat?

Ennél még egy r*banc is több tiszteletet érdemel, mert ő legalább megdolgozik a házért. Te meg lenézed az anyádat..🤮🤮🤮

2023. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 A kérdező kommentje:

43# Úgy válaszoltam ahogy kérdezett, ha velem gúnyolódik és kiabál akkor nem fogom köríteni a válaszom.


És azért kaptam a házat mert tudták hogy akkor nekem adják és én fogom használni, ha anyámnak adta volna apám akkor bizony ennél is rosszabb helyzet lenne.

De pontosítok még kicsit, hitel is volt rajta és apámmal ketten vettük fel. Anyám szerintem azt sem vállalta. Nem tudom milyen hitel pontosan vagy hogy hogy volt, de emlékszem hogy volt.

2023. ápr. 15. 23:10
 47/102 A kérdező kommentje:

De egyébként ezen vitázni felesleges is, nem is tudom miért csináljuk xd


Vannak tények, amiket már leírtam és egész egyszerűen nem lehet ezt megtenni.

Ez nem csak simán bunkóság és levegőnek nézés.

2023. ápr. 15. 23:12
 48/102 A kérdező kommentje:
45# Nem értem a hozzászólásod hogy mi fáj ennyire, nem ártottam neked semmit. Ha ennyire érzékenyen érint egy ilyen kis dolog is akkor szerintem ezt a problémát kezeltetni kéne. Könnyebb lenne neked is, és ezt most nem kötekedésből írom.
2023. ápr. 15. 23:14
 49/102 A kérdező kommentje:
42# Szintén mint a 45-ösnek. Sima provokáció amit próbálsz csinálni. Értelmetlen, indokolatlan.
2023. ápr. 15. 23:15
 50/102 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, Te igen komoly szereptévesztésben vagy.


Te érettségi előtt álló 18 évesként egészen biztos, hogy semmi érdemit nem tettél azért, hogy a nevedre kerüljön egy fél ház. A hitelhez is kb. annyi közöd lehet, hogy alá kellett írnod, mint zálogkötelezett, de a részleteket a szüleid fizetik, mint ahogy Téged is ők tartanak. Az, ha esetleg apukád keresi a pénzt, anyukád meg mást csinál, az a szüleid döntése, de ez nem jogosít fel téged arra, hogy tiszteletlen legyél anyukáddal, nem jogosít fel arra sem, hogy hivatkozz a "fél házadra" és ez miatt rendezkedj. Nyilván volt valamilyen nyomós ok, amiért a szüleid így döntöttek, hogy anyukádra nem írattak tulajdonrészt, de azt biztos nem tervezték, hogy ez miatt neked ekkora arcod legyen.

Vérlázító a stílusod, nem csodálom, hogy anyukád kiakadt tőled. Ha nem tetszik a rokonlátogatás, cuccolj össze és vonulj át a nagyihoz Te arra a pár napra, ezt megteheted, vagy azt is megteheted, hogy szépen megkéred anyukádat, hogy találjon ki valamilyen megoldást, mert nem fogtok elférni, de ahhoz nincs semmi jogod, hogy diktálj és arrogáns módon beszólogass neki.

2023. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!