Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma anyáknapja van.Párom...

Ma anyáknapja van.Párom anyukája,az én anyukám és a nagymamám is kap tőlünk ajándékokat.A kislányunk 1 éves. A párom nekem még egy boldog anyáknapját sem mondott,nemhogy adott volna bármit is. Ez normális így?

Figyelt kérdés
Ha a kislányunk oviba fog járni, biztos rajzol majd nekem valami szépet. De addig nem érdemlek meg egy szál virágot sem a a páromtól a kislányunk nevében?

2023. máj. 7. 12:06
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
39%

"Hát pedig ez az apuka dolga, hogy megtanítsa a gyereket arra, hogy kicsim, anyák napja van, ilyenkor felköszöntjük az anyukánkat.Te a tiédet,én az enyémet, stbstb'


Jaja, mert egy 1 éves ezt ugye érti....

2023. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
29%

Mit akarsz egy egy éves gyerektől? Mi óvodában kezdtük el az anyák napi köszöntést.


Mellesleg június 18-án van apák napja. Mit tervezel adni a férjednek a gyerek nevében?

2023. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
66%
De bizony hogy a párja dolga mert attól még anya: aki az ő gyerekét hordta ki. Kérdező, a párod szarba se néz, ez van.
2023. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
88%

#24, Jaja, mert egy 1 éves ezt ugye érti....


Azt sem érti, hogy a konnektorba miért nem szabad belenyúlni és miért nem eheti ki a kutya tányérjából a kaját. Ezeket is meg kell tanítani neki, szépen apránként, fokozatosan.

Tudom, mi jön ezek után..az anyák napja nem annyira fontos, mint hogy ne csapja meg a kisdedet az áram :)

Pedig de, fontos. Itt kezd el fejlődni az érzelmi intelligenciája.

(Amúgy meg az első születésnapját sem érti, mégis meg szokták ünnepelni)

2023. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező!


Ma anyák napján a gyerekek szokták ajándékozni az anyákat, nagymamákat.


A párod nem a gyereked!


A gyerekedtől meg majd idősebb korodban fogsz ajándékot kapni, ha fogsz.

2023. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
53%
Azért durva hogy már páran ott tartanak hogy sz....ba se nézi csak mert nem adott neki ajándékot ma....
2023. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
64%
Azért durva hánynak alap hogy a nő szarba van nézve. Tényleg ennyire fáj egy nyamvadt mondatot kinyögni a nőnek, aki az ő gyerekével lett anya?
2023. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem normális.


Egy nő még nincs attól "szarba nézve", hogy ha anyák napján nem kap valamit az apától.


Ha szülinapodra, névnapodra, valentinre, karira, nőnapra nem kapsz, majd akkor lehet panaszkodni!

2023. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
64%

"De bizony hogy a párja dolga"


Igen. De 1, azaz egy éves a gyerek. Láttatok már 1 éves gyereket?

2023. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
42%

27!


Erre mondják hogy kevered a szezont a fazonnal. Az anyaknapja -születésnap/karacsony/akármi egy ünnep, amit vagy unnepel az ember, a gyerek nem. A konnektor meg élet halál kerdese.

2023. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!