Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elfogadnátok bántalmazó...

Elfogadnátok bántalmazó szülőktől ingatlant ha nagyon nehéz élethelyzetben lennétek? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Nem tartotjuk szüleimmel a kapcsolatot. Nagyon gazdag, de nagyon rossz emberek. Annak ellenére hogy ők gazdagok nekem általában nem volt mit ennem, nem is a házban laktam hanem az alig fűtött pincében, bántalmaztak...

Most látom hogy árulják nagyszüleim lakását. A nagyszülők már rég meghaltak, idáig ki volt adva. Ha felkeresném őket valószínű a nevemre írnák, de az adósuk lennék egy életre. Onnantól örökké tartanom kéne a kapcsolatot, amitől nagyon szorongok. Nincs letiltás, menekülés. Onnantól a kezem valami féle morális bilincsben. Azt nem tehetem meg velük hogy a nevemre iratom, zárat cserélek, aztán tiltom őket minden létező platformon. Ez nagyon alávaló húzás lenne, renddőrségi ügyekkel, bűntudattal...

Persze most a munkásszálló-albérlet-félcsöves háromságban tengődödöm. Vannak egészségügyi problémáim. Ennek sem lehet jó vége. Laktam abban a lakásban. Nagyon jó helyen van. Budapest külső részén, de így is nagyon jó a közlekedése. Boltok, Sztk, munkahelyek. Minden ott van helyben.


2023. nov. 13. 10:28
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2023. dec. 12. 11:34
 52/55 anonim ***** válasza:
engem az ismeroseim barataim eros embernek tartanak. talan azert mert annyi mindent eltem meg tragediatol a betegsegekig hogy masnak 2 eletre is eleg lenne. ezt azert mondom hogy HA en lennek a te cipodben akkor mivel a szuleid meltatlanul bantak veled bantalmaztak, MINDEN LELKIFURDALAS NELKUL kihasznalnam a lehetoseget ha tenyleg hajlandoak lennenek atadni neked az ingatlant hogy utana en is MELTATLAN (legalabbis az o szemszogukbol) eljaras lenne.minden kapcsolatot megszakitanek veluk minden platformon es az eletben is es elveznem a jogos "verdijat " az elrabolt es megcsonkitott gyerekkorodert. Nem ertem ebbol mifele rendorsegi ugy lehetne, de en egy fel percet se ingyenmunkaznek es semmifele kapcsolatkeresesukre nem reagalnek miutan megtortent a nevedre iratas es vege minden hercehurcanak. arra figyelnek csak hogy a szerzodesben ne legyek semmire kotelezve "cserebe" amiert nekem ajandekoztak az ingatlant. Nekik se volt lelki furdalasuk amikor bantottak teged. Legyel ember a sajat erdekeid vedoje. en az anyammal nem beszelek evtizedek ota , most mult 90 eveses remelem hogy azert amit ellenem es a nagyanyam ellen aki engem felnevelet elkovetett ugy fog maganyosan elpusztulni hogy csak a szagra lesznek majd figyelmesek a szomszedai. allj a sarkadra hidd el erdemes. Ja es en no vagyok nem ferfi.
máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
52 es vagyok. keson olvastam vegig mi tortent. hat legalabb ott laksz ahol szeretsz elni. hogy a jovo mit hoz bizonytalan . remelem jol sikerul minden. meg valami. amikor a fiam ongyilkos lett eppen rakkal kuzdottem, es ez csak egy szelete az eletemnek. 13 evig jartam pszichiaterhez (nem Mo on elek), de az egeszsegemet annyi penz se tudta visszaadni amennyiert te most Pesten egy szep nagy kertes hazat vehetnel jo helyen. eletem vegeig antidepresszansokon kell elnem plusz a mellete levo eletveszeleyes betegsegeim miatt elegge limbo az eletem. de amennyire lehet pozitivean probalok elni ez viszont sokat segit. es a ferjem akivel 48 eve elek egyutt. van egy kedves idezetem ezt elkuldom neked a borus napokra gondolj olyankor ra: "a vonulo felhok felett orokke kek az eg". ez volt az utolso gondolatom amielott a harmadik ujraelesztesem tortent a halalbol. minden baj ellenere MUSZAJ MEGTALALNI azt amitol szep ez az egyszeri es megismetelhetetlen eletunk. Minden jot kivanok neked a fold tuloldalarol egy masik kontinensrol!
máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
az elozo valaszt azert irtam mert a Lotto nyeremeny sem eleg ahhoz hogy minden bajt ki tudjunk vele vedeni.
máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
máj. 6. 09:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!