Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként, esetleg idős...

Szülőként, esetleg idős nagyszülőként hogyan próbálnád a 30 éves fiadat, unokádat segíteni a pártalálásban, ha sose volt még kapcsolata, de vágyna rá?

Figyelt kérdés

Mondjuk nézzük azt az esetet, amikor a fiatalember próbál javítani magán, és nem egy otthon élő munkanélküli, aki csak iszik, és számítógépezik.


Hogyan viszonyulnátok, hozzá, hogy neki nincs párja, de a fiatalabb testvéreinek igen.



dec. 10. 17:27
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

Inkább magatokba nézzetek. Hogy neveltétek? Empátia, szeretet, eszközök, szeretet?

Vagy sikerült elkúrni, dominancia, ti majd tudtok mindent, önbizalomhiány? Utóbbi sanszosabb, mert akkor a kérdés nem született volna meg. Tudnátok beszélgetni, Piri néni válaszát kizárva Piripócsról.

dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
És ezt hogy kell elképzelni? Odamennél a nőhöz, hogy nem akarsz megismerkedni a fiammal/unokámmal? Jól körbe is röhögnélek. Amúgy honnan tudjátok, hogy tényleg akár kapcsolatot, vagy nem-e meleg?
dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Én vagyok a 30 éves férfi. Engem kicsit zavar néha, hogy ugyan együttérez velem a tanácsom, de hasznos tippet nem tudok kapni. Nagymamámnak csomó barátnőjének van lány unokája, annak örülnék, ha nekik be lennék mutatva például. Mert hiába próbálkozom, nem sikerül egy randiig se eljutnom.
dec. 10. 19:38
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 30 éves férfinak még sosem volt kapcsolata,ott valami nagy deffekt van..🙄
dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

13.-ra.


Aha..., és mik az okai ennek? Mármint, hogy egy randid sem volt?


Külsőd? Csóróság? Minimum csaj aki szóba jöhet a Köböl Anita szint? idióta dumád van? Sitten vagy?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Akkor önismeretet kezdj.

Ugyanis az önbizalomhiány okozza azt, hogy nincs párod és azt is, hogy idegenek segítsége kell itt a neten. :(

dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
90%
13# nálam konkrétan óriási red flag lenne, ha a férfit az anyja/nagyanyja mutatná be nekem...
dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
23%
17. Miért? Mennyivel másabb, mint amikor a főnököd vagy a barátnőd? Nekem is volt olyan barátnőm, akit anyám mutatott be, mert ők már ismerték egymást sulis koruktól.
dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Ezt is meg tudom érteni, de lehet ott egy családias ebéd vagy vacsora mellett tudnék egy szimaptikus benyomást tenni valakire, aztán lehet, hogy folyatódna is a kapcsolat. Az a gondom, hogy bárkit, ha elhívok randira senki se jön el, pedig igyekszem társaságban is ismerkedni, és az utcán is, online is, de bárkit elhívok nem jön el. Így hogy legyen kapcsolatom?
dec. 10. 20:02
 20/49 anonim ***** válasza:
77%
A 15.-ra válaszoljá má'!
dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!