Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként, esetleg idős...

Szülőként, esetleg idős nagyszülőként hogyan próbálnád a 30 éves fiadat, unokádat segíteni a pártalálásban, ha sose volt még kapcsolata, de vágyna rá?

Figyelt kérdés

Mondjuk nézzük azt az esetet, amikor a fiatalember próbál javítani magán, és nem egy otthon élő munkanélküli, aki csak iszik, és számítógépezik.


Hogyan viszonyulnátok, hozzá, hogy neki nincs párja, de a fiatalabb testvéreinek igen.



dec. 10. 17:27
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Én nem csak egy párt szeretnék, én a beteljesült szerelmet keresem, a lelki társamat, akire jó rá nézni, akit tényleg szeretek, aki mellett győztesnek érzem magam, és nem csak az, hogy legyen valaki mellettem. Hiszek benne, hogy attól, hogy eddig nem talált rám a viszonzott szerelem, még meg fog találni, sőt remélem, hogy az élet megjutalmazza az eddigi szenvedéseimet, és egy csodálatos feleségem lesz.
dec. 10. 21:59
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos nóta. Átlagos józsi keresi sminkeletlen modell párját.
dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ennyi idős embernek nem kell kerítő
dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
32 es 😅😅😅😅😅😅✌️
dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lesz.

Már csak olyan nők fognak szóba állni veled, akik elváltak, 2-3 gyerekkel, és nem bírnak, megélni.


Na,azok nem éppen csodásak, de a fizetésédért, ha van, hajlandóak széttenni a lábukat.


Egy rokonom így jött össze egy 40 évessel, akinek sosem volt nője, alkoholista volt, de nem az agresszív féle, dolgozott.


Na kb ilyen nőknél van esélye egy 30+os nen tapasztalt és nem, gazdag férfinek.


Ha jól nézel ki, akkor összejöhet a szex, de nem kell elmondani, hogy sosem volt párod.


Amúgy meg maradnak az előbb felvázolt kategóriájú nők, tedd fel a kérdést, megéri e neked!

dec. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy egy problémára a feladás lenne a megoldás, vagy a megalkuvás.


Sajnos voltak olyan évek felnőtt koromban, amikor évekig nem is találkoztam kb. új emberekkel, így potenciális barátnő jelöltekkel sem.


Most igyekszem a mennyiséget növelni, és több nővel találkozni. Hiszek benne, hogy több randim is lesz hamarosan, és az egyik randi partnerem egy nekem tetsző ifjú hölgy lesz, akit tényleg szeretek, és feleségül is vehetek majd.


Pár dolog van, amiben kompromisszumot kötök az életben, abban, hogy ki lesz a párom nem fogok.

dec. 11. 07:25
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem. Hanem a megoldás kellene, hogy benned legyen. Csak nem látod. Ezért nem segítek én itt senkinek.

Egyszerűen borzalmas az ország mentális állapota, és hogy mindig mást okol érte mindenki, és akkor más is oldja meg helyette.

Abszolút nem képes a magyar a felelősségvállalásra, elkezdeni magán dolgozni. Helyette telebassza az oldalt, mert Piroska Piripócsról, egy zsákfaluból, egész biztosan tudja hogyan kell befűzni egy csajt.

És ti ebben hisztek, nagyon ostoba kérdezők. Hogy más majd ad egy Excel táblázatot, amit követsz és lesz szerető feleséged, boldog életetd.

Nem b+! Fel kell dolgozni a traumáidat, leásni hogy miért lettél ilyen teszetosza, a gyökerénél megfogni a problémát és újra lehet ültetni a normális gondolkodást.

dec. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy énis csak dolgoztam nem kerültem kapcsolatba új emberekkel nem találkoztam férfiakkal.20 voltam... De azelött már volt 3 kisebb kapcsolatom.Erre vannak a társkeresők..8 éve együtt vagyunk épül a házunk most született meg az első gyerekünk.Nem kell ahhoz buliba járni hogy felszedj valakit.Menj társkeresőre, add önmagad, tegyél fel egy értelmes normális képet magadról.De szerintem is gondok vannak ha 30 évesen nem volt még senkid, egy gimis kapcsolatod sem és a huszas éveid elején se semmii..érdekes mindenesetre.Lehet nem nézel ki olyan jól.
dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Most perpillanat nincs lehetőségem terápiára járni, jártam már, segített is, valószínűleg fogok is járni. De azért csalódás, hogy az utóbbi három évben másfélben jártam terápiára, és, hogy addig nem jutottam el, hogyha megkérdezek egy hölgyet, hogy eljönne-e velem egy kávéra, akkor azt mondja rá, hogy igen. Nem az zavar elsőkörben, hogy nincs párkapcsolatom, persze ez is zavar, hanem, hogy olyan köröket se tesznek meg velem a nők, amik még legfeljebb csak lépcsők a párkapcsolatig. Mert attól, hogy megiszunk egy kávét, beszélgetünk egy órát egymással még nem leszünk egy pár, legfeljebb csak esélyt adunk egymásnak. Jóval könnyebben viselném a helyzetem, ha az lenne, hogy elhívtam 10 lányt, abból lett 3 első randi, egy második, és egy harmadik randi, de mégse lett párkapcsolat, mint, hogy elhívok 10 lányt randira, és abból 0 randi lesz. Ha az első felállás lenne, akkor a második 10 lány között ott lenne már nagy valószínűséggel az is, akivel össze is jövök, de a harmadik 10-ben már biztosan. Azt gondolom magamról, hogy természetes, hogy nem kellek mindenkinek, tehát teljesen rendben lenne, hogy mondanak nemet is nekem, én is mondanék nemet is lányoknak, ez teljesen rendben van. Az nincs rendben szerintem, hogy igent nem mond senki, nem egy párkapcsolatra, hanem arra, hogy beszélgessünk egy kicsit kettesben nyugodtan, dikert arra figyelve, hogy a másik megfelel-e számunkra, és akkor már mélyebb alapokon mondanák azt, hogy nem engem szeretnének, amikor már tudnak is rólam valamit, nem csak azt, hogy nem tetszik nekik a szakállam. Mert van a személyiségemnek sok pozitív része, van egy kellemes humorom, tájékozott vagyok több tudományterületen. És szerintem nem lennék rossz férj alapanyag, dolgozom, háztartást viszek egyedül, szoktam főzni is. Ennél több nem kell szerintem egy kapcsolattól, én se várnék többet.
dec. 11. 08:15
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy nem így kell megközelíteni egy nőt ahogy azt te elképzeled( ezt veszem le a felvázolásodból) Szerintem csak szimplán maradj az internetes ismerkedésnél..
dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!