Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként, esetleg idős...

Szülőként, esetleg idős nagyszülőként hogyan próbálnád a 30 éves fiadat, unokádat segíteni a pártalálásban, ha sose volt még kapcsolata, de vágyna rá?

Figyelt kérdés

Mondjuk nézzük azt az esetet, amikor a fiatalember próbál javítani magán, és nem egy otthon élő munkanélküli, aki csak iszik, és számítógépezik.


Hogyan viszonyulnátok, hozzá, hogy neki nincs párja, de a fiatalabb testvéreinek igen.



dec. 10. 17:27
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Aki ennyire nem képes, hogy párt találjon, az ő baja, ezt halálos komolyan mondom.
dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

hogy addig nem jutottam el, hogyha megkérdezek egy hölgyet, hogy eljönne-e velem egy kávéra, akkor azt mondja rá, hogy igen. - bocs, MIÉRT kellene igent mondania?


Te egy ismeretlen vagy, ő melózik, stresszes, a töke kivan az élettel, stb. A háta közepére nem kíván egy ismeretlen pasasnak bájologni.


Engem is hívtak el többször, minimálisan sem érdekel, mert nem fér bele egy kapcsolat. Akkor sem, ha hisztijózsinak ez nem tetszik.

dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthető voltam. Még az is rendben lenne, ha 10-ből csak négyen jönnek el randira, mert persze lehet olyan, helyzet, hogy abszolút nem fér bele, pl. szakítás után, vagy esetleg tudja rólam, hogy a világnézetünk abszolút nem passzolna, akkor persze, hogy rendben van, hogy nem jön el. De az, hogy senki nem jött még el, na az zavar, mert ennél szerintem jobbnak kellene lennie az aránynak.
dec. 11. 12:01
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kedves kérdező, en is azt hittem hogy nehez találni egy pasinak is ha nem keres jól, nem jóképű, de ismerek pasit (azert alltam szóba vele mert azt hittem legalabb hűséges lesz, mert nem fog kelleni senkinek) , aki munkanélküli azaz dolgozik időnként hogy kis penze legyen, de nem folytonosan, folyton kölcsönkér, nincsenek céljai, 160 cm, nem ad magára, regi cuccokban jar, szinte szakadt, elég buta, olvasatlan, írni sem tud helyesen, és már 54 éves es dölnek ra a nök, tele van szexkapcsolatokkal, idosebb nök, házas unatkozó nök, 35 éves, egesz nap szexel.

Estére talicskával tolják haza, olyan fáradt. Hogy csinálja?

Igaz szeret szepeket mondani nekik es rajukír, rendszeresen hajtja öket, mindegyik végzetes szexi nönek erzi magát mellette, gondolom mind azt hiszik, hogy ök az egyetlenek ennek a rútacska ferfinek az életében.

Ez neki segít hogy nem legszebb pasi, mert mindenki mer elmenni vele senkinek nincs gátlása, ha jókepu pasi lenne, nem mernének vele szexkapcsolatot kezdeni. De így veszelytelennek tünik es önbizalomnövelö terapiának.

Csak farkát tudja adni, semmi mást es szedik szét. Ezert nem ertem az itteni megkeseredett inceleket (nem rólad van szó kerdezö) kik szerint kell sok penz jókepu kell legyel stb

Szerintem ez a ferfi ott nyer hogy kezdeményezö, hízelgô, mindig kész bevetésre, szórakoztató es mindig farkával kopogtat, nem kell masszírozni, állitgatni, ennyi az egesz !

dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem tartozik neked esélyekkel.
dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
32%
Van ez így. Próbálkozni kell a törvényesség és a moralitás határain belül. A nagyobb baj akkor van ha ilyen sokat böjtölt vagy ronda nővel is beérő férfiak idejönnek a gyk-ra savazgatni az inceleket" ők még azok én már nem". Persze nem mindig lesz beképzelt a szerencsével járó srác. Ott a környezet fordul hirtelen ellene.A környezet azt utálja legjobban ha végül a sokat kínlódó srác olyan jó csajjal összejön mint amilyen menőbbnek hitt Jancsinak van jobb időszakaiban. "Biztos valami csapda átverés ... szerintem mégse kezdj vele ... maradj egyedül stb"
dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

De az, hogy senki nem jött még el, na az zavar, mert ennél szerintem jobbnak kellene lennie az aránynak. - ne hidd azt.


Én megszámolni nem tudom, mennyi férfi nézett át rajtam, mire végre 21 éves koromban egy megcsókolt (de 99% ő is csak szexet akart).


27 voltam, mire megtaláltam a barátomat, ONLINE! Élőben esélyem nem volt, egyszerűen nem szólítottak le. Senki. Pedig nem tartom csúnyának magam, de nem vagyok "a nő" - kinézetre.


Ez van, mégsem keseregtem ezen, hanem megrántottam a vállam, majd kellek valakinek.

Ha meg nem, akkor így jártam - hiába kapálózok, ha következetesen átnéznek rajtam.

dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván 2023ban nem így kell csajozni hogy leszólítod, gyere velem kávézni..Egy idegennel sehova nem mennék..Ismerkedj online.Ott ismerkedik szinte mindenki ma már.Én is ott ismertem meg a páromat évekkel ezelött.Ha senki nem megy el akkor nyilván nem tetszel senkinek..
dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
24%

Es online nem idegenek vannak ?

Szerintem érdemes keresgeljen régi ismerosei közt, szomszedok ilyesmi

dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!