Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként, esetleg idős...

Szülőként, esetleg idős nagyszülőként hogyan próbálnád a 30 éves fiadat, unokádat segíteni a pártalálásban, ha sose volt még kapcsolata, de vágyna rá?

Figyelt kérdés

Mondjuk nézzük azt az esetet, amikor a fiatalember próbál javítani magán, és nem egy otthon élő munkanélküli, aki csak iszik, és számítógépezik.


Hogyan viszonyulnátok, hozzá, hogy neki nincs párja, de a fiatalabb testvéreinek igen.



dec. 10. 17:27
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Budapesten élek egyedül albérletben. Gazdag nem vagyok, csóró sem. Átlagosan nézek ki, se nem rondán, se nem jól, átlagosan. Nem vagyok sitten. A természetes szépségű lányok jönnek be, akik smink nélkül szépek, egy átlagos ruhában. A sminkelt cicabakák, és műnők nem érdekelnek.
dec. 10. 20:08
 22/49 anonim ***** válasza:
85%

"...természetes szépségű lányok jönnek be, akik smink nélkül szépek, egy átlagos ruhában"


[link]



Na ezekre vadásznak a legtöbben!


"Átlagosan nézek ki..."


Ez IS baj.

dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Igyekszek majd többet kihozni a külsőmből, de olyan lánnyal nem akarok összejönni, aki nem tetszik.
dec. 10. 20:18
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
Képet esetleg mutatsz? Hogy tudjunk tanácsot adni, ha esetleg kell változtatni magadon.
dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy te nem tetszel senkinek sem? Ha 30 évesen nem volt egyetlen párkapcsolatod sem akkor valami nem kóser nem?? Ha meg vágysz rá akkor meg embereld meg magadat és tedd fel magad egy társkereső oldalra..
dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg nem tetszem senkinek, azoknak biztos, hogy sose tetszettem, akik nekem tetszettek.
dec. 10. 20:46
 27/49 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem lehet segíteni. Lehet szégyenlős de vágyik nőre es meg lehet hívni vacsorára vagy ebedre ismerősöket akiknek van lányuk es akivel megismerkedhet. Vagy közös programot szervezni nekik, megbeszélni a masik szülőpárral.

Van, akinek elkel a segítség es miert nem. Nem szégyen megkönnyíteni. Lehet van a társaságotokban valakik akiknek hasonlókorú gyerekeik vannak, akar fiúk akikkel kimozdulhat, bulizhat. Vagy unokatestvérek barátai.

Lehet ismerkedne de szociális készségei gyengék

dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
14%
Reménytelen.A szülők már elkéstek a segítséggel.Abban tudtak volna segíteni,hogy srácot 6 éves korában elviszik/beíratják pl táncolni,ahol lányokkal együtt nőtt volna fel.
dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Ott alapból vannak gondok ha enyni idösen még nem jött össze egy kapcsolat.
dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Az igazan kanos pasi meg nem nagyon válogat ahogy te kedves kérdező
dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!