Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Számomra kellemetlen szituba kerültem (fogok kerülni), tudom hogy ennél sokaknak sokkal nagyobb gondja van. Szóval egy ideje járok edzőterembe, nagyon szeretem, edzés után általában letusolok, mert megizzadok, és jólesik. Nemrég anyu kitalálta, hogy eljárna velem edzeni, ezzel nincs is gond. Viszont nem szeretnék anyu előtt zuhanyozni, nekem kellemetlen lenne, nálunk nem szokás, hogy pucéran lásson.

Mondjam meg neki, hogy ez zavar, vagy ne jöjjön velem? Valószínűleg megbántanám.

Bocsi, hogy hosszú lett…


ápr. 28. 07:30
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

23 - "Már jó pár éve nem látott pucéran, viszont őt nem zavarja ez a nyilvános zuhany téma, gondolom azt feltételezi, hogy engem sem."

Beszéljétek meg előre.

máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

" anya kerlek vard meg amig lezuhanyzom, nem szeretnek elotted pucerkodni."


🤷‍♀️

máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Igen én is tudom ez lehet a megoldás. Csak gondolom jönne a kérdés, hogy miért, mi van abba, láttalak már, én szültelek, stb.
máj. 3. 11:55
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
"Anya mar felnottem kerlek tarsd tiszteletben az intim szferamat."
máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen, várható ez a kérdés, és erre az a válasz, hogy "mert én nem szeretném." - nem kell magyarázkodni, mentegetőzni az érzéseid miatt.

Esetleg ha nagyon nyaggat, akkor igenis be kell dobni, hogy nézd, anya, ha ezt az apró kérésemet nem tudod tiszteletben tartani, akkor inkább ne is menjünk együtt.

máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!