Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Számomra kellemetlen szituba kerültem (fogok kerülni), tudom hogy ennél sokaknak sokkal nagyobb gondja van. Szóval egy ideje járok edzőterembe, nagyon szeretem, edzés után általában letusolok, mert megizzadok, és jólesik. Nemrég anyu kitalálta, hogy eljárna velem edzeni, ezzel nincs is gond. Viszont nem szeretnék anyu előtt zuhanyozni, nekem kellemetlen lenne, nálunk nem szokás, hogy pucéran lásson.

Mondjam meg neki, hogy ez zavar, vagy ne jöjjön velem? Valószínűleg megbántanám.

Bocsi, hogy hosszú lett…


ápr. 28. 07:30
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Nem feltételeztem hogy kukkolni akar, nem egy perverz kukkoló, csak az anyukám, ennyi. Más programokat is szoktunk együtt csinálni, a közös edzés nem zavar.
máj. 3. 07:42
 32/45 anonim ***** válasza:
59%
Akkor mondd meg neki, hogy oké, de csak akkor, ha külön zuhanyoztok, mert zavarna az együtt zuhanyzás. Ekkor meg amikor eljön az idő, beküldöd zuhanyozni, és mondod, hogy te majd utána. Akkor venni fogja a lapot.
máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

"Konnyu azt mondani "


Igen ez tenyleg konnyu. Nem hiszem el, hogy a sajat anyadnak nem tudsz ennyit mondani , ha veletlen olyan szituba kerultok, hogy " anya menj ki kerlek"

🤦‍♀️

máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Ha már akkor mondom, akkor már ott vagyok a szituban, amiben nem akarok, szal az késő.
máj. 3. 08:13
 35/45 anonim ***** válasza:
55%

Ott helyben elhiszem, hogy nehéz mások elött mondani, mert fél az anya értetlenkedésétől, és kínos meztelenül magyarázkodni...

Ezért mondom azt, hogy ezt még otthon meg kell beszélni előtte, hogy vagy így, vagy sehogy, és akkor az anya tudomásul veszi, ha értetlenkedni támad kedve, akkor azt még otthon négyszemközt teszitek meg, úgy még nem annyira kínos, mint mások előtt.

máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Edzes vege mentek oltozni ..

" Anya elmegyek zuhanyozni kerlek varj meg kint "


Ennyike 🤷‍♀️

máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
26%

Amugy engem még mindig erdekel, hogy az idegeneket is kiküldöd ?

Es hogy oltozol at ?

máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Persze, csak nyilván ő is zuhanyozna.
máj. 3. 10:56
 39/45 A kérdező kommentje:
37, nyilván nem.
máj. 3. 10:58
 40/45 A kérdező kommentje:
Nyilván a többiek előtt is szégyenlős vagyok, de azon átlendülök. Nem szeretném ha anyu látna pucéran, az nekem ‘morbid’ lenne. Nem szeretném, hogy megjegyzéseket tegyen a testemre, miért borotválkozom, stb.
máj. 3. 11:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!