Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Számomra kellemetlen szituba kerültem (fogok kerülni), tudom hogy ennél sokaknak sokkal nagyobb gondja van. Szóval egy ideje járok edzőterembe, nagyon szeretem, edzés után általában letusolok, mert megizzadok, és jólesik. Nemrég anyu kitalálta, hogy eljárna velem edzeni, ezzel nincs is gond. Viszont nem szeretnék anyu előtt zuhanyozni, nekem kellemetlen lenne, nálunk nem szokás, hogy pucéran lásson.

Mondjam meg neki, hogy ez zavar, vagy ne jöjjön velem? Valószínűleg megbántanám.

Bocsi, hogy hosszú lett…


ápr. 28. 07:30
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
62%

Amugy a tobbi nő nem zavar zuhanyzas kozben csak az anyad ? 🤔

Ha nalatok nem szokas egymas elott pucerkodni akkor az azt jelenti, hogy anyad nem all be veled szembe es bamul vegig, mert nala sem szokas ez.

máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg nem szokás ez otthon akkor én se hiszem hogy megsértődik ezen. Szólj neki.
máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Van akinél szokás otthon? Már jó pár éve nem látott pucéran, viszont őt nem zavarja ez a nyilvános zuhany téma, gondolom azt feltételezi, hogy engem sem.
máj. 1. 19:49
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem szólsz neki akkor nem is fogja tudni. Ha együtt mentek edzeni akkor biztos nagyon jó viszonyban vagytok. Szerintem megérti.
máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
36%
Én megmondanám neki, hogy a sport egy olyan énidő a számodra, ahol egyedül szeretnél kikapcsolódni, nem szeretnéd, hogy más ismerősök veled ott legyenek, hogy figyelni, vagy igazodni kelljen bárkihez is, és az sem nyugtatna meg, ha megígérné, hogy nem kell.
máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
De őt nem zavarja higy ott van az anyja. Csak a zuhanyzás.
máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
56%

Fel kell tennie magában a kérdést, hogy valóban csak a zuhanyzás zavarja, vagy a többi szituba még nem gondolt bele.

Én nem mennék bele, mert ha ezt a kis kaput kinyitom, és beengedem rajta, de később kellemetlenül érzem magam, akkor sokkal kellemetlenebb lesz úgy elutasítani, hogy többé ne menjünk együtt. Akkor magyarázkodni is kell már, és lesznek a sértődések. Akkor már nem lesz elég az általános szöveg, hogy nekem ez a bogaram, hanem veszekedés is lehet.


De ha csak ez a gond, akkor mondjon annyit, hogy anyu ok, de csak ezzel a feltétellel. Ha ezt nem tudjuk kivitelezni, akkor többet nem.

máj. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem miert gondolod, hogy vegig akarja nezni ahogy zuhanyzol. Plane ha nalatok nem szokas az egymas elotti pucerkodas.

Elore turazol a semmin.

Menjetek el es ha beall veled szembe a zuhanyba megmondod, hogy " anya legyszikkkeeee menj ki amig zuhanyzom koszi "

máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani 😅
máj. 3. 07:32
 30/45 anonim ***** válasza:
Ezért mondom azt, hogy kategórikusan elzárkoznék az egésztől. De az is egy lehetőség, hogy azt mondod neki, hogy menj zuhanyozni, én még csinálok egy akármit. Egyébként talán ő se kukkolni akar, de mondom, azt is meg kell értenie, ha te annyit mondasz, hogy nem szeretnél vele tornázni, mert akkor te feszélyezve éreznéd magad. Nem kell többet magyarázkodni, csak ennyit, és ebben benne van minden. Ha normális, akkor ezek után nem erőlteti, ha meg nem normális, akkor meg pláne nem kéne.
máj. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!