Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Számomra kellemetlen szituba kerültem (fogok kerülni), tudom hogy ennél sokaknak sokkal nagyobb gondja van. Szóval egy ideje járok edzőterembe, nagyon szeretem, edzés után általában letusolok, mert megizzadok, és jólesik. Nemrég anyu kitalálta, hogy eljárna velem edzeni, ezzel nincs is gond. Viszont nem szeretnék anyu előtt zuhanyozni, nekem kellemetlen lenne, nálunk nem szokás, hogy pucéran lásson.

Mondjam meg neki, hogy ez zavar, vagy ne jöjjön velem? Valószínűleg megbántanám.

Bocsi, hogy hosszú lett…


ápr. 28. 07:30
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
75%
Én konkrétan csak cipőt cserélek, hazamegyek edzős cuccban és otthon zuhanyzok egyből.
ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
17%

"A nők 90% a zuhanyzik edzés után. Én is szoktam, anyuból is kinézem."


Konkrétan hol írtam azt, hogynnem zuhanyozik? A nők 90% szeret egyedül, a sajat otthonában zuhanyozni. Azért az átlag nem másfél óra buszozasra lakik az edzőteremtől, ergo azt q nagyon max fél órát, amíg haza ér kibirja zuhanyozás nélkül.

ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák :)
ápr. 28. 13:22
 14/45 anonim ***** válasza:
21%
Nem, hálistennek. ;)
ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

5.

Hol éltek?

Én egy megyeszékhely szinte összes edzőtermét bejártam már és talán 1 volt, ahol nem volt függöny, de válaszfal igen, és el lehetett "bújni".

De mindegy is, ez érthetetlen probléma nekem, pedig brutál szégyellős vagyok.

ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Két helyre szoktam járni, függöny egyikben sincs, 3-3 kabin van egymással szemben, oldalirányba két kabin között egy ilyen műanyag üveg szerű valami van, ami nem teljesen átlátszó, meg már elég vízköves.

Szintén egy megyeszékhely. A többi terem már legalább 40-50 perc tömegközlekedéssel.

ápr. 28. 15:33
 17/45 anonim ***** válasza:
60%

Nem értelek. Hátat fordítasz, és máris max a seggedet látja.


Én is így zuhanyzok nyilvános közös zuhanyzóban pl úszás után.

máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
0%
"nyilvános közös zuhanyzó" - szóval az a nyilvános nem kell ide :D
máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk, amikor meleg van kinn (mint pl már most is dlutánonként) nem zuhanyzok, mert semmi értelme, úgyis mire hazaérek még 3x leizzadok. Télen viszont mindig.
máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
73%
Beszéld meg Anyuddal. Kérdezd meg, hogy ő mikor és hol szeretne edzés után zuhanyozni, és egyeztessetek.
máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!