Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális vagy nem...

Szerintetek normális vagy nem ha valaki egyetemista korában (18-23 év) a szüleivel minden nyáron nyaralni megy?

Figyelt kérdés

Nem a szülők ellen irányul a kérdés természetesen, hanem a véleményetekre vagyok kíváncsi.


Bevett dolog, normális vagy túlzás?


És természetesen nem teher számomra, csak a vélemények érdekelnének.


Én tudom, hogy mit gondolok róla, de van aki mást mond, ezért vagyok kíváncsi ismeretlen emberek álláspontjára.



2013. máj. 3. 20:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Tök normális.

Van egy haverom, 32 éves, tetovált rocker, kint él Londonban, tesója meg Pesten. De minden évben elmennek a családdal 1 hétre valahova.

2013. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is így gondolom ahogy ti!

Örülök, hogy ennyire egyöntetűek a vélemények.

2013. máj. 4. 13:14
 23/25 mi a fene ***** válasza:
Lehet hogy okafogyott már a dolog, de szerintem is teljesen normális, az együtt nyaralás. Szép lenne, ha minden magyar család megengedhetné ezt magának. Egész évben mindenki rohan,az a pár hét legalább együtt telik el.60/n
2014. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Kései Sirató ***** válasza:
Persze, hogy normális. Feltéve, hogy jó a kapcsolat és önként dönt így. Akkor van gond, ha rossz a kapcsolat és a swzülők erőltetik a közös nyaralást, ahol csak vitáznak.. Szóval jó kapcsolat esetén ez egy szuper dolog. Az én gyerekeim még kicsik, boldog leszek, ha nagy korukban is együtt nyaralunk majd.
2015. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

én gimis vagyok, de mindent megadnék, akár még felnőtten is, ha a szüleimmel mehetnék nyaralni :) most voltunk is, nagyon jó volt :)

de általában csak ketten mennek. a mostanin kívül utoljára 12 évesen voltam velük én is

2015. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!