Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális vagy nem...

Szerintetek normális vagy nem ha valaki egyetemista korában (18-23 év) a szüleivel minden nyáron nyaralni megy?

Figyelt kérdés

Nem a szülők ellen irányul a kérdés természetesen, hanem a véleményetekre vagyok kíváncsi.


Bevett dolog, normális vagy túlzás?


És természetesen nem teher számomra, csak a vélemények érdekelnének.


Én tudom, hogy mit gondolok róla, de van aki mást mond, ezért vagyok kíváncsi ismeretlen emberek álláspontjára.



2013. máj. 3. 20:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez már megint milyen kérdés? Ennyire nincs családja senkinek ezen az oldalon.

24 vagyok. Még mindig nyaralok a szüleimmel. Is. Miért ne? Inkább örülök hogy vannak olyan anyagi helyzetben hogy megtehetik hogy elmegyünk külföldre is. Persze mennek kettesben is, nélkülünk is. De ha mi is megyünk legalább együtt vagyunk egy-két hetet, mint régen. De olyan is volt már, hogy a párom is jött, vagy én is mentem velük. Ha gyerekeim lesznek szerintem akkor is fogunk együtt is menni.

2013. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Miért kéne 18 éves korunk után teljesen lesz@rni a családot? Nem ez a ciki. Az a ciki, amikor valaki elkezd vonatozni a diszkóban az apjával goa zenére. Erre már láttam példát. Na, ez ciki.:D
2013. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
11es vagyok. Ja és már 1,5 éve nem ők tartanak el, nem is otthon élek. De tavaly is voltunk nyaralni. Fel sem merült senkiben hogy ne menjek. Annyi hogy megkérdeztem hogy szálljak e be a költségekbe, de nem kellett. Idén nem megyünk együtt, mert ketten mennek. De jövőre meg lehet igen. Attól még hétvégézni biztos fogunk együtt, a Tisza parton van egy fél házuk, oda szoktunk lejárni hétvégén. Van hogy együtt. De gondolom ez sem normális :)
2013. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Én örülnék ha olyan lenne a családom, hogy elmhetnénk nyalarli, mint egy igazi család.
2013. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok és még mindig eljárok a szüleimmel nyaranta nyaralni. Mi túrázni szoktunk menni. Ha mi, gyerekek nem megyünk, anyuék sem mennének soha túrázni. Nálunk ez már ilyen "családi hagyomány" kezd lenni. Anyuék, tesóm (25 éves), a barátnője, a párom és én. Két unokatesó fixen jön, mivel ők ott élnek, ahova mi túrázni járunk, jönnek velünk és néha még plusz 1-2 beugrik. Én imádom! Jó kis csapatépítők ezek. :)

Nagyon örülök, hogy együtt lehetünk ilyenkor egy kicsit minden problémát és rohanást félretéve! Nem fogok csak azért nem elmenni, mert az gáz már ilyen korban. Szerintem 10 év múlva is szívesen elmegyünk majd velük bárhova, akkor már a saját családommal együtt.

2013. máj. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves vagyok, férjjel és gyerekkel, mégis minden nyáron megyünk együtt a szüleimmel és tesómékkal nyaralni. Sőt, volt olyan is, hogy férjem nem tudott jönni, igy csak én meg a kicsi csatlakoztunk a szüleimhez. Ja és egyetemista vagyok :)
2013. máj. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem...sőt most is megyek csak már a vőlegényemmel együt, és a részünket mi fizetjük( természetesen).....
2013. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok


26 eves amugy

2013. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi gond nincs vele, nekem jól esik látni, ha a fiatal felnőttek jóban vannak a szüleikkel, és van lehetőségük ilyen közös programokra.


utoljára 17 évesen voltam családdal nyaralni, és nagyon élveztük mindannyian, de ahogy idősödtem, már inkább az aktuális barátommal kettesben mentem üdülni. :)

mondjuk ehhez sokat hozzátesz, h érettségi óta nem élek anyummal, így elég eltérő szokások alakultak ki nálunk a napirendben, a mit-hova-hogyan-mikor szisztémában, és inkább csak vitát szülne, ha 1 hétig együtt kéne működnünk. ettől függetlenül imádom anyukámat, mindent meg tudok vele beszélni, de elszoktunk egymástól ezen a téren. sajnos. vagy nem :)


mondjuk ha minden évben folytattuk volna ezt a szokást, h megyünk valahova külföldre együtt, akkor talán nem lenne ez a szakadék, de én már inkább barátokkal, párommal megyek szívesen, mert jobban megvan a közös érdeklődési kör, a napirend egyezése, a szórakozás formái hasonlóbbak.

2013. máj. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez jó a fiatalnak, jó a szülőknek, akkor mi a probléma? Hogy mások meg mit mondanak erről azt ki nem sz@rja le? Ne vadidegenek véleménye határozza már meg, hogy miben érzi jól magát az ember?
2013. máj. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!