Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy éljem ezt túl? Hogy...

Hogy éljem ezt túl? Hogy tehette ezt? Gyűlölöm!

Figyelt kérdés

Az apám összejött egy 19 éves lánnyal,akit még én mutattam be neki tavaly.A lánnyal a gimiben lettünk jóban,ő volt végzős,én pedig akkor 9.-es.Sokat lógtunk együtt,tetszett,hogy népszerű és hogy mindenki jóban akar vele lenni.A suliban tudtam meg és annyira kiakadtam,hogy hazajöttem,azóta sírok és gyűlölöm apát.Nem is ő mondta el!

A lány öccse mondta el,akibe már kb 2 éve szerelmes vagyok,de "észre se vesz".

Tudom,hogy elváltak anyával már régen és biztos nem ő az első barátnője a válás óta...De akkor is,ez nem normális.



2013. nov. 6. 11:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
22%
Eldönthetnéd hogy a korkülönbség zavar e vagy az hogy a barätnôd az, bär lerî hogy csak féltékeny vagy, hoGy elveszted azt a két személyt, aki fontos neked.
2013. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
28%
de most ez teged miert zavar? a baratnod vagy az apad hanyagol el teged miatta? vagy mennyiben erint?
2013. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
87%
Hát azért engem is zavarna, ha az apám valamelyik ismerősömmel, vagy bárátnőmmel járna. Ez e korkülönbség ma már nem számít, sőt semmilyen korkülönbség nem számít ha már felnőtt az ember. Nyilván nem teljesen normális h 30 évvel idősebb a pasi, ha nagyon betegen gondolkozunk még akár a nagyapja is lehetne, de minimum az apja. De mondom, ma már ahol 20 éveseknek van 70 éves pasijuk, akármiért is, meg 40-50 év korkülönbségek is vannak... Ettől függetlenül a korkül. is zavarna, meg az is, hogy az ismerősöm, barátnőm akivel jár. Elég sza.r lenne a tudat, hogy a barátnőm apámmal szexel, sőt extrém esetben, végén a barátnőm lesz a mostohaanyám:S
2013. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

ma 12:08

Vissza lehet venni a kioktatásból,nem vagy sokkal idősebb nálam.Nem vagyok féltékeny,mert tudom,hogy ez az egész apánál nem lesz túl hosszú idejű és a barátnőm sem az a nyugodt,egy helyben ülő típus...

Ezek után nem lesz ugyanolyan a barátságom a csajjal és a többi barátnőm se fog túl gyakran jönni hozzám,amikor apánál vagyok,semmi kedvem ahhoz,hogy megint onnan válasszon magának valakit.


De ha esetleg együtt maradnának...Akkor végül is tök jó lenne,mert a mostohaanyámmal járhatnék hétvégente bulizni és nem kéne 2 karácsonyi ajándékot vennem,mert apa barátnője és az én egyik legjobb barátnőm egy és ugyanaz a személy.Hát nem szuper?!

2013. nov. 6. 12:23
 15/35 anonim ***** válasza:
7%

"Mert szerintetek az normális,hogy a 48 éves apám összejött a 19 éves barátnőmmel?! "


Meglátni és megkívánni egy pillanat műve. Hogy hosszú távú lesz-e vagy sem, majd a jövő eldönti. Most együtt vannak, és kész.

2013. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
6%
Igen nagylány? Akkor elregélnéd végre mi a bajod? Mert se a korkülönbség, se a barátnős dolog sem az... Hiszti az egész. Hp
2013. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%

13 Végre egy normális gondolkodású ember.


Szerintem jogosan haragszol apukádra. Ha ez nem egy halálig tartó szerelem, csak egy kaland, mert ugye egy 48 éves ember mit akarhatna egy 19 éves lánytól, lehetett volna tekintettel rád. Ezek szerint csak saját maga érdekli. Én kerülném ezentúl a társaságát.

2013. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
8%
Egyébiránt NEKEM nagylány épp elég tapasztalatom van a témában, sőt azthiszem én vagyok per pillanat az egyetlen kommentelő, aki hasonló helyzeten van. Szóval kioktatás? Az, ha már egyszer jobban tudom. A korról meg csak annyit picim, hogy majd ha te is 16 éesen albérletben éltél, amit te magad tartottál fel, na majd akkor nem oktatlak ki. Addig hisztis kis barátom, én legalább tapasztalatból hozzá tudok szólni.
2013. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
77%

szerintem sem normális,hogy ilyen fiatallal jött össze,mondjon a másik csaj amit csak akar 20 év múlva már túl idős lesz a pasija bármihez is,miközben ő még ereje teljében lesz.

Szerintem az a te bajod,hogy először is a barátnőd ezt nem osztottad meg veled és az apád sem.

Másodszor zavar hogy miért pont a te baráti körödből választott amikor rengeteg ilyen korú csitri szaladgál szerte szét, ez olyan tabu mintha a barátnőd expasijával jöttél volna össze. Házi nyúlra nem lövünk legyen ez munkahely ex vagy baráti kör.

2013. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
39%

Azt írod, a barátnőd. Ő viszont nem mondta el neked, mi a helyzet. Gondold át újra: biztosan a barátnőd ez a lány?


A korkülönbség és a többi egyéni megítélés kérdése. Te leginkább azért vagy most mérges szerintem, mert valakiről és a vele való kapcsolatodról te többet gondoltál, mint ő, és ez a csalódás fáj neked. Ez a lány nem volt a barátnőd, emiatt ne sajnáld a dolgot. Egyébként is az ember igaz barátot nem menőség és együtt bulizás alapján választ, de ez megint egy másik történet.

2013. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!