Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy éljem ezt túl? Hogy...

Hogy éljem ezt túl? Hogy tehette ezt? Gyűlölöm!

Figyelt kérdés

Az apám összejött egy 19 éves lánnyal,akit még én mutattam be neki tavaly.A lánnyal a gimiben lettünk jóban,ő volt végzős,én pedig akkor 9.-es.Sokat lógtunk együtt,tetszett,hogy népszerű és hogy mindenki jóban akar vele lenni.A suliban tudtam meg és annyira kiakadtam,hogy hazajöttem,azóta sírok és gyűlölöm apát.Nem is ő mondta el!

A lány öccse mondta el,akibe már kb 2 éve szerelmes vagyok,de "észre se vesz".

Tudom,hogy elváltak anyával már régen és biztos nem ő az első barátnője a válás óta...De akkor is,ez nem normális.



2013. nov. 6. 11:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, az a problémád, hogy van egy "legjobb barátnőd" és egy "szeretett édesapád", és senki nem vette a fáradtságot, hogy veled őszinte legyen. Nem beszélték meg veled ezt a dolgot, pedig neked is ugyanúgy ügyed, mint nekik kettejüknek. Ez a legtöbbször nincsen így, de ez egy speciális és kényes helyzet.

Mert az iskolából tudtad meg... Valószínűleg kitudódik és pletyka lesz belőle, amiből nagyon rosszul jöhetsz ki. Másrészt meg elképzelni, hogy abba a lányba mártogatja a farkát az apád, aki neked olyan sokat jelent...


"Hogy éljem ezt túl?" - Azt hiszem, ez a része simán menni fog. Gyűlölni fogod még egy darabig, aztán megmarad az utálkozás, aztán felnősz.

"Hogy tehette ezt?" - Később rá fogsz jönni, hogy a felnőttek néha ignoránsak és sok hülyeséget képesek csinálni. Az, hogy apád összejött egy 19 éves lánnyal, alapból elárul valamit a dologról; hogy tojik az egészbe bele. A párkapcsolatába - és hát, te sem érdekled nagyon. Ez tényleg nem normális, de lehetne sokkal rosszabb is...

Kitartást.



Egyébként meg nem értem az embereket. Ha ideír egy 19 éves lány, hogy összejött egy 40-es pasival, mindenki bántja, hogy a csaj még felelőtlen kislány, ne keféljen az apja-korúakkal. Most meg "Ők ketten felnőttek, semmi közöd hozzá." Van egy szint...

2013. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
89%
de mitől dicsőség, hogy 16 éves kora óta eltartja magát valaki? azért egyébként az se mindegy, hogy miért szorul erre és hogy miből él.. ez nem feltétlenül becsülendő dolog :"D
2013. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
77%

"Ha annyira zavarná őket, nem lennének itt a hozzászólásaim" - az én kérdésemhez legalább 10-szer írtál, ebből 3 válaszod maradt meg, mert a többi szándékosan sértő, provokatív vagy trágár.

Azért nem is tagadod, hogy boldogtalan vagy. Meg sem kérdezem, miért dobtak ki otthonról:)

2013. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
67%
16:56: "Logisztikai cége" van, ráadásul külföldön, és még az érettségit is sikerült letennie. Szóval csak óvatosan:D
2013. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
82%

Jól látod, egyáltalán nem normális az apád és a barátnőd viszonya.

A helyedben én is kiakadnék. Bár ahogy magamat ismerem, sokkal rosszabb lennék mint Te, mert mérgembe tuti megszakítanám a kapcsolatot mindkettőjükkel.

Nagyon undorító ez az egész főleg, hogy Téged nem is vettek figyelembe.

Próbálj lehiggadni, majd vond kérdőre őket ( a saját érdekükben is).

2013. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!