Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy éljem ezt túl? Hogy...

Hogy éljem ezt túl? Hogy tehette ezt? Gyűlölöm!

Figyelt kérdés

Az apám összejött egy 19 éves lánnyal,akit még én mutattam be neki tavaly.A lánnyal a gimiben lettünk jóban,ő volt végzős,én pedig akkor 9.-es.Sokat lógtunk együtt,tetszett,hogy népszerű és hogy mindenki jóban akar vele lenni.A suliban tudtam meg és annyira kiakadtam,hogy hazajöttem,azóta sírok és gyűlölöm apát.Nem is ő mondta el!

A lány öccse mondta el,akibe már kb 2 éve szerelmes vagyok,de "észre se vesz".

Tudom,hogy elváltak anyával már régen és biztos nem ő az első barátnője a válás óta...De akkor is,ez nem normális.



2013. nov. 6. 11:46
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

45%-os,inkább gyakorold egy kicsit a szövegértést,mert nagyon nem megy...Hagyd már ezt a "nagylányos" dumát,nagyon gáz.Főleg,hogy csak 4 évvel vagy idősebb.


ma 12:27

Tudom,hogy saját maga neki a legfontosabb,erre már jó párszor rájöhettem.

2013. nov. 6. 12:31
 22/35 anonim ***** válasza:
63%
18 De felvágós vagy...tipikusan ez a megtört, megnyomorodott ember lehetsz, akinek csak az anyagiak körül forog minden és aki azt vágja mindig a gyereke fejéhez, ha van, hogy te tartod el őt. NEMCSAK A PÉNZ SZÁMÍT, VANNAK ÉRZELMEK IS.
2013. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
85%
a 18-as majd sajnálhatja amikor ő a párja fájó derekát vagy aranyerét kezeli,mikor ő még bőven mászkálna a világban és szórakozna:D
2013. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Kétlem,hogy lennének barátai/barátnői,akikkel szórakozhatna.
2013. nov. 6. 12:44
 25/35 anonim ***** válasza:
73%

úristen mi megy itt már megint...

komolyan eljutott már ez az oldal arra a szintre hogy az normális ha egy apuka a SAJÁT LÁNYA BARÁTNŐJÉT d*gja?

ez nem hiszem el, komolyan :D

remélem aki szerint ez normális, annak az apja felpróbálja az összes barátnőjét...


amúgy meg ha egy 45 éves pasi csak egy 20 éves csajt tud megfogni magának, akkor vele is nagy baj lehet :) talán a korabeli nők látják, amit a 20 éves csaj nem vesz észre a pénztől/kocsitól/lakástól..

2013. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%
Én teljesen megértelek.Tuti hogy én is hasonlóképpen reagálnék.Sajnos nem tudsz mit tenni,majd az idő megoldja.És megmondom őszintén én sem hiszem hogy túl hosszúéletű lesz majd ez a kapcsolat.30 év nagyon sok.Akármit is magyaráz itt az egyik válaszoló,hogy mekkora szuper a nagy korkülönbség.Majd 20 év múlva elbeszélgetünk.... :D Szóval türelem kicsilány
2013. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
1%
Ja és kedves válaszoló, nem a kocsit pénzt házat vettem észre, tudod elég gyermeteg dolog úgy ítélni, hogy szart sem tudsz és annyit sem kérdezel, csak ítélsz:) nem mondták még? El kell hogy keserítselek: NEKEM a saját két kezem munkájából van házam, kocsim, pénzem, a megfelelő egzisztenciák után jöttem össze a párommal :) aki nem hiszi járjon utána :)
2013. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem értem,miért pattogsz ennyire,te ítélkezel itt össze-vissza.
2013. nov. 6. 13:33
 29/35 anonim ***** válasza:
93%
45%-os, te nagyon ostoba vagy
2013. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
90%

45%-os, rettentő visszataszító vagy. Rengeteg kérdésnél leírod, hogy "Nagylány, én 16 éves korom óta albérletben élek, magamat tartom el, most 20 éves vagyok, gazdag vagyok, boldog vagyok, te meg sz@rt sem érsz, úgyhogy ahelyett, hogy a saját életemmel törődnék, idejövök téged fikázni, mert neked velem ellentétben vannak rokonaid." Közben meg a legtöbb esetben fogalmad sincs a helyzetről. Engem is össze-vissza sértegettél egy másik kérdésnél, pedig nem tudod, hogy én is nyomorban nőttem fel és én is 16 éves korom óta dolgozom, az érettségit pedig dicsérettel teljesítettem. Csak a kérdésnél nem volt releváns, nem írtam le, te pedig mindenkire ráugrasz, te kis pióca.

Kezeltetned kellene magadat, mert rettentő elkeseredett vagy, ha idejössz dicsekedni meg olyan embereket bántani, akiknek problémái vannak. Ha nem veszel vissza, és tovább folytatod ezt a közízlést sértő bosszúhadjáratot az emberiség ellen, írok egy kerek levelet a moderátoroknak a tevékenységedet összefoglalandó, és jobbik esetben kapsz egy fióktölést meg IP tiltást, hogy ne jöhess ide többet szájhősködni.


Most pedig, reagálok a kérdezőre is, ő legalább megérdemli.

2013. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!