Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom szerint felesleges lesz...

Párom szerint felesleges lesz bejönnie a kórházba, ha majd szülök. Azt mondta, ha meglesz a kicsi akkor majd meglátogat minket. Most erre mit szóljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
84%

24 -es

Szó sincs arról hoogy ne hepajkodjon..

Másnap-harmadnapra úgy is ottvan a pisiltető..:):)

Tudom, hogy a vélemények megoszlanak, de én szeretném, ha a szülésnél is ott lenne velem a férjem, ott volt amikor " megcsináltuk", legyen ott, amikor a világra jön..

Ráadásul nagyon nem vagyok venne biztos,mhogy nélküle menne. Egyedül a sok idegenközt biztosan nem. Nagyon nem szeretem a kiszolgáltatott helyzeteket, úgy gondolom, hogy a szülés halmozottan ilyen dolog, főleg, hogy nem sak magamért aggódok,mhanem a gyerekünkért is.

Nekem kellene egy biztos pont ott.

Ha mégsem jönne be, a tudat, hogy ott van pár méterre tőlem is segítene, hogybha bármi van akkor tudna jönni.


Nem annyira régen volt egy térdműtétem. Egy napos sebészeten csinálták, ugye ez azt jelenti, hogy nem tartanak benn 2 napot, hanem ébredés után 4 órával hazaengednek, de állandó felügyelet kell otthon...

Én hazaküldtem apáromat, hogy mit csinálna benn..reggel 8 tól délután 3-4 ig, úgy hogy senki nem fog neki semmit mondani (kivéve ha baj van telefonon) én fixen aludni fogom x órát a műtét fél órás...stb


Ő maradt, azt mondta jobb neki ha tudja ott van velem.

Úgy érzem ezért IS szeretem annyira, mert hasonló gondolkodásunk van, ha rólam az gondolná, hogy a szülőszobán vagy előtte azért nem akarom,hogy hazamenjen nehogy hepajkodjon, akkor valőszínűleg régen nem lennnk egy pár, hiszen ez hamarabb kijönne problémaként...

2013. dec. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
32%
10. Voltam
2013. dec. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a férjemet megakadályozni nem lehett olna abban hogy bent legyen, nem undorodot meg tölem sőt, még inkább szeret hogy 3 gyermeknek adtam életet, igaz a 3.-nál már nem tudott bent lenni pedig szeretet volna, de a két nagyobbal kellett hogy legyen de ahogy tudott sietett be hozzánk, mivel tudtam milyen az apás szülés így az utolsó szülésemnél nagyon hiányzott hogy nem volt bent , unatkoztam, mikor bent volt jól elnevetgéltünk a fájások között. Esetleg anyudat nem tudod megkérni hogy legyen bent veled??? Én féltem az első szülésnél és ha a párom nem akart volna bent lenni velem akkor valószínű hogy anyumat kértem volna meg hogy jöjjön be velem.
2013. dec. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
91%

En ilyen szintu erdektelenseget,kozombosseget nem lennek kepes feldolgozni.Nalam ez a fajta hozzaallas az adott helyzetben valoszinuleg a bizalom es a hazassag veget jelentene.

Oszinten szolva meg sem fordult a fejmben,hogy meg kellene beszelni bejon-e a korhazba a ferjem szuleskor,olyan egyertelmu volt.Ejfelkor folyt el a magzatvizem,a ferjem pedig vegig ott ult mellettem,pedig 14 orat vajudtam.Utana sem hagytak egy percre sem magamra,ejszaka anyosom volt velem, nappal a ferjem.Soha nem kertem vagy vartam ilyesmit,hiaba probaltam oket hazakuldeni pihenni,a nap 24 orajaban velem voltak a korhazban toltott napokban.Csodalom a kitartasukat es nagyon becsulom oket erte.

Talan ezert sem tudom megerteni,hogy mas ferfiak miert nem kepesek hasonlo esetben a feleseguket tamogatni a jelenletukkel.Elvegre nem egy mindennapos esemenyrol van szo,hanem olyan dologrol ami csak 1-2 alkalommal tortenik meg az eletunk soran.Ha erre a viszonylag rovid idore nem kepes a ferj a sajat erdekeit,szuksegleteit hatterbe helyezni,akkor velemenyem szerint maskor sem fogja.Egy ilyen kapcsolatnak pedig nincs ertelme.

2013. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
11%
Ez a kedves női hozzáállás hogy ha nekem nem jó akkor neki se legyen. Régi kultúrákban ment az hogy ha meghalt az egyik akkor gyorsan mellétemették a másikat is; nehogy már hepajkodjon :). Sok férfi tényleg csak azért megy be a szülésre mert a nő elvárja hogy ott legyen, különben egy életen át fogják a fejére olvasni. De logikus magyarázatot egy nő sem tud adni arra hogy miért kell hogy ott legyen.
2013. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
94%

10-24 vagyok



Ennek semmi köze ahhoz, hogy ha nekem nem jó, neki se legyen, hanem az, hogy ezen együtt menjünk át..

Aztám másnap menjen csak pisiltetni/ tejetfakasztani...de a szüleskor legyen melletem, mert szükségem van a társamra abban a helyzetben..

2013. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
Mármint 10 és 31 voltam..
2013. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 35-ös én a saját részemről megtudtam magyarázni! Mert féltem a szüléstől, sőt inkább rettegtem, ez egy teljesen új dolog volt az életemben és féltem, és az egyetlen ember akiben maximálisan megbíztam az a férjem volt és bele tudtam kapaszkodni ebben az esetben, ő ezt meg is értette. Sőt ki lett volna akadva ha nem jöhetett volna be.
2013. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
3%
Szüléskor egy szülészorvosra szerintem nagyobb szükség van, de te tudod.
2013. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szülés nem csak annyi, hogy lefekszünk, kinyomjuk a gyereket és kész. A vajúdási szakasz több órán át eltarthat. Iszonyatos (kinek milyen) fájdalommal, kiszolgáltatott helyzetben, általában a személyzet le se sz.r. Ebben a szakaszban igenis szükség van valakire, aki közel áll hozzánk. Ha nem bírja a vért, a kitolási szakban ki lehet menni.
2013. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!