Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom szerint felesleges lesz...

Párom szerint felesleges lesz bejönnie a kórházba, ha majd szülök. Azt mondta, ha meglesz a kicsi akkor majd meglátogat minket. Most erre mit szóljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
52%

Bocsánat, valahogy elment hamarabb...

Mégsem lett belőle semmi baj, az átlagnál szerintem jobb apámmal a kapcsolatom, anyámék is együtt vannak a mai napig, nincsen semmi baj, nem ez fogja meghatározni egy család életét.

2013. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
84%
az én férjem francia, ö olyannyira részt akar venni mindenben, hogy egy orvosi vizsgálatra nem hagyná, hogy egyedül menjek, illetve jár velem tornára is :D és az sem volt kérdés, hogy arra a hétre, amikor szülni fogok ki vegyen 2 hét szabadságot (remélem nem érkezik elöbb a baba :D) sose kellett semmifre se kérnem, neki ezek teljesen normális dolgok. az egyébként elég furcsa szerintem is, hogy van, aki a szülést a macska fialásához hasonlitja..
2013. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
16%
#62, miért is lenne furcsa az egyik szülést a másik szüléshez hasonlítani?
2013. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
33%
az egyiket ugy nevezzük, hogy fialás...
2013. dec. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
14%
Ja, hogy az a jelentős különbség, hogy hogyan nevezzük magyarul... akkor elkeserítelek, az állatorvosi SZÜLÉSZETet is így hívjuk:))))
2013. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
40%
elkeseredni nem fogok :) a macska szülök végül milyen neveket választották a macska babáknak? illetve mennyire voltak tudatos a családallapitás terén? a macska apuka dolgozott mikor az anyukát segitették a bábák?
2013. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
97%

Velem bent lesz. Rém egyszerű: már most iszonyatosan be vagyok tojva az egésztől, egyszerűen pszichésen segítség, ha mellettem van. Meg az ő gyereke is lesz.


Ha helyi érzéstelenítéses hereműtétje lesz egyszer, akkor ugyanezen okból én is ott leszek mellette vagy a műtő előtt.


Amikor altatásos műtétem volt, akkor nem éreztem fontosnak, hogy ott legyen, úgysem leszek magamnál, felőlem élveboncolhattak volna, amíg alszom.


Egyébként tűfóbiám is van, így a vérvételekre is bekísér. (Oké, ott főleg azért, hogy ne szökjek meg a váróból.)

2013. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
Legalább a váróban...?
2013. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
82%
Én ismerek egy pasit, aki nemhogy a szüléskor nem ment be, de a kórházba sem. Azt mondta, majd megnézi a gyereket, amikor hazaviszi a felesége. És ez a hülye nô szült még egyet ennek a gyökérnek...
2013. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
84%

A férfiak imádják azt hangoztatni, hogy a nők szülés közben fele annyira sem szenvednek, mint amennyire azt később beállítják. Érdekelne hogy ezt tapasztalatból mondják? Vagy mi? Próbáltak már a segglyukukon kipréselni egy jó esetben két három kilós babát?

Azt megértem, ha egy pasi a szülőszobában nem akar bent lenni, nade azért a várószobában vagy folyosón azért minimum elvárható lenne. Elvégre az ő gyereke is. Hogy lehet hogy ennyire nem kíváncsi rá? Jaaa hát összehozni jó volt, de mikor épp világra jönne az már nem olyan élvezetes, mi?

Aki meg azt a macska fialós kommenteket irkálja... ugye anyád büszke rád? Büszke hogy a veled való vajúdását így hálálod meg, hogy egy állathoz hasonlítod? Szokott dicsérni ezért a gondolatodért?

2013. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!