Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom szerint felesleges lesz...

Párom szerint felesleges lesz bejönnie a kórházba, ha majd szülök. Azt mondta, ha meglesz a kicsi akkor majd meglátogat minket. Most erre mit szóljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a macska fialós barátunknak nincs is anyja, úgy tojták ki seggen át a wc-be...

Azt hiszem ez a vélemény mindent elmond, nem is írnék többet ehhez a témához, páran már úgyis leírták a lényeget.

2013. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
16%
#70, ennél a kérdésnél teljesen OFF, de sacckb az utolsó ember a Földön, akinek a véleménye érdekel...
2013. dec. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
79%

Férfiként írom ,a világ minden kincséért ki nem hagytam volna a lányom születését ! Nem is értem milyen férfi az olyan aki ódzkodik a születés csodájától ... !? Nem kifogás hogy rosszul lesz ... vegyen erőt magán . Minden férfitársamnak javaslom ,hogy élje meg a CSALÁD születését !

Kérdező ,a férjed hozzá állása a dolgokhoz hogy ne legyek bántó,inkább csak annyit írok ,unszimpatikus !!! Sok boldogságot a babához !

2013. dec. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
60%
Nem olvastam végig minden kommentet, de úgy gondolom, ha már a nőkre jutott a szülés feladata, akkor ennyit nem érdemel? Legalább a váróban várhatná.
2013. dec. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
62%

Engem mélyen megbántana a párom egy ilyen kijelentéssel, mert tudja hogy ez számomra mennyire fontos. Én megértem azt, ha nem akar ott lenni a születés pillanatában, őszintén szólva én sem szívesen nézném végig a másik oldalról mi történik odalent. Ellenben jól esne, ha a vajúdás alatt ott lenne mellettem és lesné minden kívánságomat, beszélgetne velem, tartaná bennem a lelket, aztán ha eljön a pillanat és már végre a világra kívánkozik a babánk, akkor ő szabadon eldöntheti, hogy megy vagy marad.

Nagyon rosszul esne és egyedül érezném magamat a babánkkal, ha ő hazamenne tv-zni, amíg én a kórházban szenvedek. Igen, testileg teljesen mindegy, hogy a kanapén vagy a váróban izgulja-e végig a szülés pillanatait, de lelkileg abszolút nem mindegy, hogy érzem-e a támogatását, avagy sem.

A páromnak eszembe sem jutna ilyet mondani, ő akarna az első lenni, aki láthatja a babát, még ha a szülésben egyelőre nem is biztos, hogy ott akar-e lenni. :)

Szerintem egy ember ilyen helyzetben ne sajnálja a pénzt taxira, vagy egy telefonra egy jó barátnak, hogy megvan a baba, legyen kedves érte jönni. Tesóm vezetni sem volt képes, annyira izgult, amikor hazavitték a babát a feleségével, így én mentem el értük 30 km-re és igazán nem érdekelt, hogy ez nekem pénzbe került.

Akkor is mi voltunk ott anyukámmal, amikor megszületett a baba és a páromat haza kellett vinni (egyértelmű volt, hogy nem fog vezetni kimerülten, sem tömegközlekedni éjszaka). A barátnőmért és kis családjáért is mi mentünk anno a párommal. A világ legcsodálatosabb dolga hazafuvarozni egy újszületett, nem hiszem hogy egy jóbarát, vagy családtag nemet mondana, ha megkérnétek őket, hogy a nagy pillanat utána vigyék haza a párodat!!

2013. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a vége felé elértem, nem a páromat, hanem a bátyámat kellett hazavinni. :)
2013. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
11%
Azért a középkorban meg a világháborúk közepén sem várták el a nők hogy ott legyen a párjuk, meg lelki támogatás kell... Biztos nyavajogtak ők is, de azért ennyire... Egyébként nem én vagyok az egyetlen aki állítja hogy egy vesekőt kihugyozni jobban fáj mint szülni :) Szerintem az a baj a mai Anyukákkal *térdeborulás* hogy túlságosan elvannak kényeztetve...
2013. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
80%
tök igazad van, vesekövet kipisilni sokkal fájdalmasabb..mint egy gyereket világra hozni. ugyanmár, nyavajognak ezek a nök, hogy szétrepedtek, varrni kell öket..leszakadt a méhük..pf. egy torokfájás komolyabb dolog ennél. nem tudom te vagy e az, aki a macska fialással hasonlitja össze a szülést, de ha nem, akkor szerintem ismerkedjetek meg, együtt pallérozhatnátok az elméteket
2013. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
96%
77es...hmm...volt vesekövem. És szültem is. Hát elmondanám, hogy ha csak a fájdalmat nézném, inkább hugyoznék ki egy traktort...de biztos csak nyafogok...
2013. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
83%

" Azért a középkorban meg a világháborúk közepén sem várták el a nők hogy ott legyen a párjuk, meg lelki támogatás kell... Biztos nyavajogtak ők is, de azért ennyire... Egyébként nem én vagyok az egyetlen aki állítja hogy egy vesekőt kihugyozni jobban fáj mint szülni :) Szerintem az a baj a mai Anyukákkal *térdeborulás* hogy túlságosan elvannak kényeztetve..."


Az ilyen heréket minek szüli meg az anyjuk?

2013. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!