Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom szerint felesleges lesz...

Párom szerint felesleges lesz bejönnie a kórházba, ha majd szülök. Azt mondta, ha meglesz a kicsi akkor majd meglátogat minket. Most erre mit szóljak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 A kérdező kommentje:
#7/7. Én sem szeretném, ha szülésnél ott lenne! De fura, hogy ennyire nem kíváncsi a babára, inkább majd másnap bejön a kórházba.
2013. dec. 2. 21:54
 12/84 anonim ***** válasza:
66%
Az enyém benn volt, velem volt:) rengeteget segitett!
2013. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, páromtól alap lenne, hogy minimum a váróban legyen, ha bármikor akármi adódna akkor be tudjon jönni és pár szót váltani vele. És amúgy sem látna semmit, ha nem akar, állhat a fejemhez is, ott van a paraván...
2013. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
87%
A szülőszobára ne menjen be, ha nem akar, de a kórházban izguljon a folyóson... Hát nem tudom, elég furi a srác. mennyi ideje vagytok együtt?
2013. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 A kérdező kommentje:
Mondjuk ő amúgy sem az a fajta aki ott akarna lenni a gyereke születésénél. De azért kint meg várhatná amíg megszületik a baba.
2013. dec. 2. 22:01
 16/84 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj erre nincs kifogás. Én megbeszéltem már jó előre a párommal (attól függetlenül attól, h védekezünk), mielőtt lefeküdtünk volna először, hogy ha valamikor gyerek lesz, akkor a minimum, hogy bejön a kórházba és ott lesz a folyosón!
2013. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 A kérdező kommentje:
Ha reggel megyek be a kórházba és ne adj isten délután szülök meg akkor még ott maradna egy darabig, de este nem tudna hazajönni. Ha este szülök akkor meg csak reggel tudna hazamenni.
2013. dec. 2. 22:10
 18/84 anonim ***** válasza:
76%

Taxi?Ismerős elviszi autóval?

Ha rosszul lenne a kórházaktól még megérteném, de bakker a saját gyereke szüleik, azért ez a minimum, hogy bemegy veled, addig olvas, csinál akárit, ameddig meg nem szülsz konkrétan melletted is lehet.

2013. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
79%
Ez a nem tudok hazamenni csak kifogás... Minden kórház megengedi sztem, hogyha nem tud hazamenni ott maradjon az ágyad mellet szülés után és ott üldögéljen, akár egész éjjel... Tél van, nem alhat az utcán alap, nem fogja a kórház kitenni... Istenem ez egy buta kifogás! vagy buta a párod.
2013. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
68%
ez durva... akkor gondolom a baba mellett se számíts sok segítségre...
2013. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!