Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek igazam volt, vagy...

Szerintetek igazam volt, vagy ez egy kicsit sok volt?

Figyelt kérdés

Mikor lettek halaim, megkértem anyukámat, hogy ne engedje be a kutyát a szobámba, mert föl szokott ugrálni, és anyura nem hallgat. Ha én is bent vagyok, akkor minden oké, tudja hogy akkor nem szabad ugrálni. Ma előbb jöttem haza gyakorlatról, mint szoktam, és láttam, hogy a szobám ajtaja nyitva van, és bent volt a kutya. Eleve elég ideges voltam, és ezt számon kértem anyun. És azt mondta, hogy nyugi már, nem is ugrált a kutya. És mondtam neki, hogy ne nézzen már teljesen hülyének, látom a leheletet, meg az orráról a nedvességet az egész akváriumon. És akkor már k**va ideges voltam. És mondtam, hogy mossa le, mert tegnap elég sokat vacakoltam az egész akvárium tisztítással. De azt mondta, hogy én is le tudom törölni. Erre fel meg fogtam magam és mérgemben bosszúból kiöntöttem a levest a földre.

Szerintetek is jogos volt a fölháborodásom? Csak egy k**va dolgot kértem tőle, hogy ne engedje, hogy a kutya ugráljon. Ráadásul nem hogy bevallaná, hanem még a képembe is hazudik, hogy ő nem is engedte. Utálom ha hülyének néznek. Őszintén nem is tudom, hogy az bosszantott-e jobban, hogy koszos volt az üveg, vagy hogy hülyének nézett, és a szemembe hazudott.



2013. dec. 20. 16:18
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Utolsó, már ne is haragudj, de nem értem honnan veszed, hogy csodálkozom ha oltanak. Szerintem, senkinek nem írtam egy rossz sort se, elfogadom a véleményüket, én csak válaszoltam ha kérdeztek valamit, pl. a koromat. Szóval egyáltalán nem értem a fennakadásodat, de nem is érdekel.
2013. dec. 21. 15:16
 42/45 A kérdező kommentje:

Ja, és nem ismered a szüleimat, szóval légyszíves ne mond rájuk, hogy sz**, aki ítélkezhet fölöttük, az szerintem, a nővérem és én.


Ha valaki kiír egy kérdést, amiben a szüleit szidja, én se szoktam csúnyákat mondani rá, mert nem ismerem a szüleit, és semmi jogom bármilyen jelzővel illetni őket. Max leírom a véleményem, mindenféle trágár jelzők nélkül.

2013. dec. 21. 15:21
 43/45 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem
2013. dec. 21. 17:21
 44/45 anonim ***** válasza:

egyáltalán..ilyet nem hogy egy szülöre, de senkire se mondunk...

milyen a helyzet most nálatok? beszéltél anyukáddal?

2013. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Igen. Épp most beszéltük meg a karácsonyi menüt, aztán meg lementünk bevásárolni. Meg töltöttem le neki karácsonyi háttérképet a gépére, mert hiába magyaráztam már el neki százszor, nem érti....
2013. dec. 21. 19:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!